Останнє оновлення: 10:13 вівторок, 17 липня
Дороги...
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Стан автошляхів у Чернігові та області: онлайн-карта і мобільний додаток
Стан автошляхів у Чернігові та області: онлайн-карта і мобільний додаток

Стан автошляхів у Чернігові та області: онлайн-карта і мобільний додаток

Вже понад півроку «Свобода.ФМ» популяризує український сервіс автоматичного моніторингу доріг та навігації «Дороги України», розроблений молодою командою хмельницьких програмістів.

Завдяки їхньому додатку маршрут вибудовується з врахуванням стану дорожнього покриття. Сама ж карта якості автошляхів створюється згідно з даними, зібраними в автоматичному режимі.

Після встановлення мобільного додатку потрібно лише ввімкнути GPS і смартфон фіксуватиме струси на дорогах і передаватиме зібрані дані на сервер. Ця статистика струсів обробляється за певним алгоритмом і в результаті вимальовується мапа з відображенням стану доріг.

Завдяки активним чернігівським користувачам на сьогодні можна вже бачити більш-менш чітку картину стану дорожнього покриття у місті та області. З огляду на це, можна планувати свій маршрут кращою дорогою.

В свою чергу місцевій владі та дорожнім службам сервіс UAROADS дозволяє бачити та аналізувати стан доріг і визначити пріоритетні для ремонту. А громадськість може контролювати зміну стану дорожнього покриття відповідно до задекларованого дорожниками обсягу ремонту.

Ознайомитись з мапою українських доріг можна на uaroads.com, безкоштовний додаток UaRoads можна завантажити у Play Market.

Контакт з командою розробників - у Facebook

Коментарі (1)

ОлежКа | 2016-04-26 16:11

Хотите узнать про состояние дорог? Я вам скажу какое оно: дороги в Чернигове - говно! Куда чиновники девают деньги, которые выделются на дороги? Кулич с Атрошенко - понятно - отбабахали для своих фур трассу, а все остальные?
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Музично-лірична "Вечеря на Свободі" з людиною-редакцією Петром Антоненком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор