Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
КРУ інформує
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Ревізія КРУ: Безлад по-довжицьки
Ревізія КРУ: Безлад по-довжицьки

Ревізія КРУ: Безлад по-довжицьки

У Довжицькій школі-садку спочатку незаконно утримували зайвих працівників, а потім… звільнили їх з порушенням законодавства.

Контрольно-ревізійний відділ в Чернігівському районі здійснив планову ревізію виконання сільського бюджету та використання бюджетних коштів Довжицької сільської ради за 2009 — червень 2010 рр.

Про це «Високому Валу» повідомила Маргарита Зіненко, начальник КРВ в Чернігівському районі.

Результати контрольного заходу неабияк здивували ревізорів. Адже попри гостру потребу фінансового забезпечення підвідомчих установ сільської ради у навчально-виховному комбінаті (школі-садку) утримувалися понадштатні посади секретаря та… тракториста.

Як наслідок, втрачено коштів сільського бюджету на загальну суму майже 6 тис. грн. І це, крім тих 25 тис грн, які сільрада втратила з тієї ж причини у 2007 — 2008 рр., і на що вказували спеціалісти КРВ в акті попередньої ревізії.

Як з’ясувалося, питання про скорочення понадштатних посад неодноразово порушувалося на сесії сільської ради. Та ось що цікаво! Якщо сесія сільської ради все ж і виносила рішення, то до відома керівника навчально-виробничого комбінату, яка мала попереджати працівників про скорочення та звільнення, вони не доводилися.

У свою чергу колишнє керівництво районного відділу освіти, погоджуючи протягом восьми місяців 2009 року штатні розписи Довжицького навчально-виховного комплексу без посад секретаря та тракториста, також не надавало жодної вказівки директору навчального закладу щодо попередження працівників про звільнення.

Та, врешті-решт, працівників, які працювали на скорочених посадах у вересні 2009 року попереджають про звільнення. І бухгалтерія сільської ради відразу ж (!) припиняє виплату їм заробітної плати, порушивши законодавство щодо прав працівників при скороченні.

Між тим табелі обліку робочого часу свідчать, що люди фактично працювали. Таким чином, за період з 01.09.2009 по 11.12.2009 зазначені фізичні особи недоотримали доходів на загальну суму 2,2 тис грн.

Але це, як кажуть, ще квіточки. Ревізори встановили факт виплати заробітної плати в сумі 3,8 тис грн комірниці навчально-виховного комбінату гр-ці Б. за період з 01.09.2009 по 01.07.2010. Тоді як фактично цих обов’язків вона не виконувала. Водночас, наказом директора цього закладу на 0,5 ставки комірника за сумісництвом прийнято гр-ку І., що підтверджує табель обліку робочого часу. Проте заробітна плата їй… не нараховувалася і не виплачувалася. Дива та й годі!

Тож здійснювати контрольні заходи в Довжицькій сільській раді стає дедалі все цікавіше. Яких ще ініціатив та сюрпризів можна чекати від неї в подальшому?  

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM