Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
Ревізія / Підсумки
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Ревізори КРУ нарахували порушень за держпрограмами на 360 тисяч
Ревізори КРУ нарахували порушень за держпрограмами на 360 тисяч

Ревізори КРУ нарахували порушень за держпрограмами на 360 тисяч

Контрольно-ревізійне управління в Чернігівській області під час брифінгу 10 червня оприлюднило результати ревізії використання бюджетних коштів на реалізацію державних і регіональних програм у сфері освіти в 2007-2009 роках та I кварталі 2010 року.

Як повідомив журналістам перший заступник начальника управління Сергій Нікітченко, контрольний захід встановив порушень фінансової дисципліни на загальну суму 360 тис. грн, а таких, що призвели до нецільового використання матеріальних цінностей, на 311 тис. грн.

Зокрема, ревізія використання коштів державного та обласного бюджетів на реалізацію державної та регіональної програм ,,Шкільний автобус” встановила факт нецільового використання автотранспортного засобу вартістю 250 тис. грн.

А ревізією використання коштів державного бюджету на реалізацію державної програми ,,Інформатизація і комп’ютеризація загальноосвітніх навчальних закладів у сільській місцевості встановлено, що не за цільовим призначенням використовувалося комп’ютерне обладнання на загальну вартість 61 тис. грн.

Як додав до сказаного Сергій Нікітченко, про результати ревізії контрольно-ревізійне управління поінформувало прокуратуру Чернігівської області.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM