Останнє оновлення: 18:31 четвер, 20 лютого
Газифікація
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Блакитний факел запалено у п’яти селах Соколівської сільради Бобровицького району
Блакитний факел запалено у п’яти селах Соколівської сільради Бобровицького району

Блакитний факел запалено у п’яти селах Соколівської сільради Бобровицького району

Символічний факел природного газу урочисто запалено у Соколівці.

Зі святом жителів Соколівки, Красного, Бірок, Рокитного та Мочалища привітав голова обласної державної адміністрації Володимир Хоменко:

 - Результатом співпраці всіх гілок влади є покращення умов проживання ветеранів, пенсіонерів. Це вселяє надію молоді в те, що навіть у складних умовах, життя покращується.

Бобровицький район показує приклад іншим регіонам області, як за рахунок коштів інвесторів зробити побут комфортним і цивілізованим для проживання.

Отже, газифікацію району майже завершено. Залишилися лише Запоріжжя, Гаврилівка, Українка, куди газ буде подано до кінця року.

Згідно з розробленою програмою газифікації на період 2005-2008 років газ у районі за 4 роки підведено до 32 населених пунктів. До газу підключено 17 тис. будинків, переведено на газове опалення 25 шкіл, 15 приміщень сільських рад, 16 ФАПів, 5 дитячих садочків, 10 закладів культури, приміщення відділу освіти, Вороньківський будинок для людей похилого віку.

Упродовж цих років на газифікацію району виділено 2186 тис. грн. субвенцій з Державного бюджету. Але головним джерелом фінансування робіт з газифікації були кошти населення. 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Закон про вікна і невідремонтовані коридори

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор