Останнє оновлення: 12:13 субота, 21 травня
Паливо / Статистика
Ви знаходитесь: Економіка / Регіон / Використання палива та нафтопродуктів на Чернігівщині
Використання палива та нафтопродуктів на Чернігівщині

Використання палива та нафтопродуктів на Чернігівщині

Розвиток підприємств жодного виду економічної діяльності на сьогодні неможливий без використання енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти.

Підприємства та організації Чернігівської області (ураховуючи обсяги реалізації населенню) за 2008 рік використали 2,3 млн.т умовного палива енергетичних матеріалів та нафтопродуктів.

Цей показник що залишилося майже на рівні попереднього, 2007 року.

Про це «Високому Валу» повідомила Діана Ашихміна, начальник Головного управління статистики у Чернігівській області.

Проти 2007р. зменшилося споживання брикетів торф'яних, дров для опалення, торфу паливного, нафти сирої, газу природного. Водночас збільшилося використання вугілля кам'яного, фракцій середніх інших, бутану і пропану скраплених, бензину моторного, газойлів (палива дизельного).

У структурі використаного палива в області більшу частку (56%) займав газ природний, майже 14% – вугілля кам’яне, 13% – бензин моторний і паливо дизельне, 11% – нафта сира та 3% – дрова для опалення.

Найбільшим споживачем палива (з урахуванням реалізації населенню) в економіці області, як і раніше, залишається промисловість (78% загального обсягу). Провідними в структурі промисловості області за споживанням палива були підприємства з виробництва та розподілення електроенергії, газу та води.

У запасах енергетичних матеріалів та продуктів перероблення нафти на 1 січня 2009р. нараховувалося 3,1 млн.т умовного палива, що на 2,5% більше рівня запасів на 1 січня 2008р.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині СБУ виявила схрон російських боєприпасів

SVOBODA.FM