Останнє оновлення: 10:09 середа, 17 липня
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / У Чернігові на облаштування доріг виконком міськради виділив 200 мільйонів гривень
У Чернігові на облаштування доріг виконком міськради виділив 200 мільйонів гривень

У Чернігові на облаштування доріг виконком міськради виділив 200 мільйонів гривень

Сьогодні, 24 лютого, у Чернігові виконавчий комітет міської ради виділив кошти на ремонт доріг. З цих грошей 78 мільйонів виділили на ямковий ремонт, підвищені переходи та огорожі. 121 мільйон гривень направили на поточний середній ремонт вулиць.

 Сюди увійшло обстеження підірваного мосту через річку Стрижень в районі вулиці Кільцевої, та обстеження перехрестя вулиць Малиновського та Шевченка. Також за ці кошти буде продовжено ремонт вулиці Мазепи, в районі КСК.

Начальник міського управління ЖКГ Ярослав Куц каже, що коли перекривається понтонна переправа, то весь транспорт рухається в напрямку Киїнки, тобто дорога за час військових дій дуже пошкоджена, і якщо її негайно не почати робити вона просто розсиплеться.

За словами Куца, управління ЖКГ розглядає можливість реконструкції мосту на вулиці Мазепи в районі Нафтобази.

"Треба робити техніко-економічне обґрунтування для того, щоб визначити декілька варіантів реконструкції, цей міст треба розширювати, але там треба і розбиратись із підсиленням колон".

З обласного бюджету також виділили кошти на проєктування очисних споруд для зливової каналізації в районі вулиці Героїв Чорнобиля, розповів Ярослав Куц.

"Споруд на вулиці Волонтерів і у Чорторийському Яру. На ділянці від Героїв Чорнобиля до Київської сходять з двох третин міста стоки, і вони несуть з собою дуже багато піску, землі, бруду. Тобто треба ставити спочатку очисну споруду".

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Спека у багатоповерхівках: безпека для дорослих і дітей

SVOBODA.FM