Останнє оновлення: 10:46 субота, 16 жовтня
проекти і інвестиції
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Міський голова Чернігова пожалівся, що на будівництво двох підземних паркінгів немає інвестора
Міський голова Чернігова пожалівся, що на будівництво двох підземних паркінгів немає інвестора

Міський голова Чернігова пожалівся, що на будівництво двох підземних паркінгів немає інвестора

Є бажання, немає інвестора. Так про вірогідність будівництва двох підземних паркінгів у центрі Чернігова сказав міський голова Чернігова Владислав Атрошенко.

Про це він розповів, коментуючи питання про виділення КП «Чернігівбудінвест» двох земельних ділянок для облаштування паркінгів — у сквері Попудренка та на місці колишнього пам’ятника Леніну.

Цей проект рішення розглядатимуть на сесії міськради 30 вересня.

«Це є таке бачення, але немає ще такого інвестора, який готовий був би такі дороговартісні роботи брати на себе. Технічно, очевидно, що ми будемо робити … Відповідним чином оформимо документацію і спробуємо провести тендерну процедуру. Вірогідність цих паркінгів не дуже висока», — сказав міський голова.

Нагадаємо вперше про необхідність побудови двох підземних паркінгів у центрі Чернігова міський голова сказав на нараді у липні.

Заступник начальника КП «Чернігівбудінвест» Олександр Сердюк, якому виділятимуть землю на сесії, розповів про особливості можливих ділянок для паркінгів.

«Я вважаю, що в районі пам’ятника Леніну це доречно і можливо. І без великого видалення дерев, а також зелених насаджень. Там можливі значні простори, можна продовжити його до обласної ради, чи куди захочете. Зручний заїзд-виїзд. Відносно скверу ім. Попудренка в мене великі сумніви. Там археологічна зона дуже складна — багато пам’яток історії і культури».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Святкова концертна програма до Дня захисників і захисниць України

SVOBODA.FM