Останнє оновлення: 20:34 понеділок, 25 жовтня
нерухомість
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / В Чернігові відбудеться приватизація експертно-технічного центру Держпраці
В Чернігові відбудеться приватизація експертно-технічного центру Держпраці

В Чернігові відбудеться приватизація експертно-технічного центру Держпраці

13 липня 2021 року відбудеться онлайн-аукціон з приватизації єдиного майнового комплексу державного підприємства «Чернігівський експертно-технічний центр Держпраці».

Стартова ціна складає 18 496 301 грн, а прийом заявок на участь в онлайн-аукціоні триватиме до 12 липня 2021 року. Про це повідомляється на сайті Фонду держмайна (ФДМУ).

Основним видом діяльності підприємства, відповідно до статуту, є регулювання та сприяння ефективному веденню економічної діяльності. Серед інших видів – діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, технічні випробування та дослідження, діяльність у сфері архітектури, освіта та спеціалізована медична практика тощо.

Підприємство володіє двома будівлями: головним корпусом площею 839,7 м² на вул. Красносільського, 89 та навчальним корпусом площею 193,7 м² на вул. Красносільського, 73-А. Розмір земельних ділянок під нерухомістю – 0,3467 га.

Нагадаємо, загалом на прозору приватизацію буде виставлено 23 експертно-технічних центрів Державної служби України з питань праці, що надають послуги у сфері охорони та гігієни праці, промислової безпеки тощо.

Приватизація цих активів зумовлена тим, що вони не є профільними для держави, їх діяльність можуть здійснювати приватні підприємства. Інвесторам пропонується вже працюючий бізнес із базою клієнтів та досвідом роботи на ринку.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Зенітники навчаються вражати повітряні й наземні цілі

SVOBODA.FM