Останнє оновлення: 22:39 неділя, 29 березня
будівництво
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Біля Ялівщини в Чернігові збудують новий мікрорайон
Біля Ялівщини в Чернігові збудують новий мікрорайон

Біля Ялівщини в Чернігові збудують новий мікрорайон

На найближчій сесії Чернігівської міьскої ради, яка запланована на четвер, 27 лютого, депутатам запропонують дати дозвіл на розробку проєкту забудови земельної ділянки між Ялівщиною та вулицею 1-го Травня

 В порядку денному сесії є питання про надання дозволу на розроблення проекту містобудівної документації, який стосується адреси: вул.1-го Травня, 168. Це територія між будівлею комунального підприємства «Зеленбуд» та автозаправкою.

Питання виноситься на сесію з ініціятиви київського ТОВ «Енергетичні активи», яке звернулося 7 лютого цього року з відповідним клопотанням. Передбачається, що розробляти проєкт буде управління архітектури, а інвестором виступить приватне підприємство.
Нині саме ТОВ «Енергетичні активи» орендує цю ділянку площею 1,6225 гектари з цільовим призначенням «для розміщення, будівництва, експлуатації та обслуговування будівель і споруд об’єктів передачі електричної та теплової енергії».
Доцільність зміни цільового призначення ділянки в пояснювальній записці обґрунтовується тим, що тут – зручна транспортна розв’язка, наявність поруч об’єктів житлової забудови, сусідство з рекреаційною зоною – Ялівшиною. Це дає підстави управлінню архітектури назвати ділянку «інвестиційно привабливою».
До того ж, ще в 2006 році Чернігівська міська рада затвердила містобудівне обґрунтування, яким визначено, що «подальше функціонування в цьому районі комунальних об’єктів та малоцінного лісопитомника є недоцільним і потребує перегляду функціонального використання цієї території».
Якщо все відбудеться як і заплановано, то в результаті на цьому місці мають з’явитися багатоквартирні житлові будинки з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Чернігівська фабрика запустила у виробництво захисні костюми, бахіли, нарукавники і маски

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор