Останнє оновлення: 18:17 середа, 27 травня
Громадський транспорт
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Зранку гроші - вечері стільці. Спочатку чіткі аргументи, потім - підвищення цін на транспорт
Зранку гроші - вечері стільці. Спочатку чіткі аргументи, потім - підвищення цін на транспорт

Зранку гроші - вечері стільці. Спочатку чіткі аргументи, потім - підвищення цін на транспорт

Як відомо, минулого тижня перевізники Чернігова звернулися до міської ради з пропозицією підняти вартість проїзду, аргументуючи це стрімким подорожчанням палива. Інформація про це була швидко поширилась у ЗМІ. Сьогодні свою думку з цього приводу висловив міський голова Владислав Атрошенко.

Перевізники у місті досі працюють непрозоро. Загальновідомо – і в тому числі фіскальним та правоохоронним органам – що оплата праці водіїв і облік виручки відбувається таким чином, щоби сплачувати у бюджет якомога менше. І це визнає міський голова.

"Там де ходять гроші – їх треба рахувати. Не може завжди так бути, що всі все знають – але не втручаються, - заявив міський голова.

Як відомо, більшість водіїв «маршруток» у Чернігові офіційно отримують мінімальну заробітну плату. При цьому валідаторів у транспорті немає, тож всі обчислення кількості перевезених пасажирів, у тому числі пільгових категорій, нереальні. 

Владислав Атрошенко підкреслив: рішення щодо громадського транспорту має бути комплексним. Тобто, спершу заходи з обліку кількості пасажирів та прозорі зарплати, і тільки тоді розрахунки ціни квитка.

Вимагати перегляду вартості проїзду для пасажирів перевізники мають право – адже за відповідним наказом Мінтрансу (№1175 від 17.11.2009) зміна вартості палива більш ніж на 10% є однією з передумов перегляду тарифів на пасажироперевезення. Дійсно, за останні тижні дизпаливо підвищилось у ціні на 22%, газ – на 26%. А питома вага паливно-мастильних матеріалів у структурі тарифу – до 40%. Відтак перевізники надали пропозиції збільшити вартість проїзду на різних маршрутах від 7,8 грн до 11,45 грн. 

 

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор