Останнє оновлення: 09:03 п'ятниця, 23 травня
Ідея
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Постамент Леніна бомжі згризуть за півмільйона
Постамент Леніна бомжі згризуть за півмільйона

Постамент Леніна бомжі згризуть за півмільйона

Сьогодні, 23 січня, під час ранкової наради у міськраді міський голова Владислав Атрошенко дав доручення знайти найдешевший варіант знесення.

Сам він теж запропонував один з варіантів. Можливо, і не найдешевший, але вельми оригінальний.

«Зараз морози і поки не буду на вас лаятися жорстко, але цей постамент треба прибрати. Ярослав не жартуй, поки морози треба продумати як звалити стелу», - заявив міський голова Владислав Атрошенко, звертаючись до начальника Управління ЖКГ Ярослава Куца.

За словами Ярослава Куца, доведеться чимало витратити на демонтаж залишків постаменту Леніну. Тому мер дав доручення знайти найдешевший варіант знесення:

 «По теплу її треба розламати. Якщо за мільйон, так ми знайдемо інший варіант. Он звернемося до Романова Миколая Миколайовича, його підопічні за півмільйона «зубами розгризуть» і нагріються одразу»,- сказав Атрошенко.

Микола Романов – директор Чернігівського центру соціальної адаптації бездомних та безпритульних.  

Коментарі (3)

7777 | 2018-01-23 20:25

 Пора провести громадський аудит Атрошенку та Куліч та всій верхівці обласної ради.\\\\ --- та виберіть хочь якийсь підпис для ботання. а то 7777, то - громадський рух\\\\

7777 | 2018-01-23 15:40

Куц вже прижився,,,освоївся".,можна й посміятися... ! Чернігівці такі добрі та незлопам"ятні..

чернiгiвське мiцне | 2018-01-23 10:50

 КУЦУ молоток та зубило,та 50 лямiв в зуби. Й НА ПОСТАМЕНТ. ЯКЩО Тями нема.ЛОМАТЬ НЕ КРАСТИ З КАЗНИ!!!
закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Чому Панявежис милував око

SVOBODA.FM