Останнє оновлення: 17:57 понеділок, 1 червня
ЖКГ / Петиція
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Петиція: Народ хоче каналізацію!
Петиція: Народ хоче каналізацію!

Петиція: Народ хоче каналізацію!

Коштом міського бюджету пропонується реалізувати в Чернігові масштабний інфраструктурний проект «Централізована каналізація у приватному секторі міста Чернігова на 2018-2025 роки».

Таку його петицію-звернення пропонує підтримати Володимир Грецький.

Автор обґрунтовує свою позицію наступним чином.

У приватному секторі міста Чернігова проживає близько 70 тисяч людей. Близько 50 тисяч мешканців приватного сектору не можуть користуватись такими досягненнями цивілізації, як централізована каналізація.

Доводиться обмежувати себе у споживанні води: посуд мити швидко, душ приймати похапцем, а про повну ванну взагалі можна забути. Адже вигрібна яма наповнюється досить швидко, а її відкачування коштує щонайменш 270,00 гривень за 3,6 метра кубічних стоків. І на таку «послугу» субсидія не розповсюджується.

Тому, для скидання стічних вод, населення продовжує користуватися септиками або вигрібними ямами, з яких відходи життедіяльності людини потрапляють у грунт. Близько МІЛЬЙОНА кубічних метрів в рік забруднених каналізаційних стоків на протязі ДЕСЯТКІВ років зливається у поверхневі шари грунту,забруднюючи його. Такий вид каналізації може негативно вплинути на екологічний стан джерел водопостачання для всього міста.

Екологічний стан природних водойм, поверхневих і грунтових вод в місті критичний. Пригадайте Стрижень, Білоус… А це непомітно але впливає на стан здоров'я ВСІХ мешканців Чернігова. Відсутність централізованої каналізації в приватному секторі також сприяє збільшенню територій підтоплення мікрорайону не тільки приватного сектору, а і багатоповерхівок, які знаходяться поряд.

Пропонується за рахунок міського бюджету прокласти вуличні колектори централізованої каналізації, а підключення кожного будинку до колектору за рахунок власника будинку.

Збір підписів стартував 22 серпня 2017 р.і триватиме впродовж 30 днів.

На сьогодні є 78 підписів з 250 мінімально необхідних.

Петиція доступна за цією адресою: http://e-dem.in.ua/chernihiv/Petition/View/1082

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор