Останнє оновлення: 17:05 субота, 16 січня
жити стали краще
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / У Чернігові зменшилась кількість працівників, які отримують зарплату, меншу за мінимальну
У Чернігові зменшилась кількість працівників, які отримують зарплату, меншу за мінимальну

У Чернігові зменшилась кількість працівників, які отримують зарплату, меншу за мінимальну

Разом з тим, як свідчить звітність роботодавців, офіційна зарплата 5,2 тисяч найманих працівників, або 5,5% від їх загальної кількості, не перевищує мінімальний розмір.

Заробітну плату на рівні мінімальної або меншу офіційно отримує і понад 600 (13,4%) керівників.

Про це повідомляє прес-служба управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові.

Економічний ефект для управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові від запровадження законодавчого обов'язку роботодавця доплачувати внесок до мінімального його розміру обраховується в середньому у сумі понад 950 тис. гривень на місяць.

Незважаючи на відсутність повноважень у питаннях контролю за дотриманням трудового законодавства, управління вживає усіх можливих заходів з легалізації зайнятості і заробітної плати.

З початку року місцевим органам виконавчої влади, державній інспекції нагляду за додержанням законодавства про оплату праці, правоохоронним та податковим органам, соціальним партнерам управління Пенсійного фонду України в м. Чернігові за отриманими звітними даними, що свідчать про ймовірне недотримання вимог в оплаті праці, направило матеріали стосовно 1065 суб’єктів господарювання.

Завдяки проведеній роботі та законодавчим змінам, покликаним захистити страхові права громадян, стимулювати роботодавців до легалізації заробітної плати і її підвищення, відсоток працівників та керівників, яким зарплата виплачується у розмірі, меншому за мінімальний, протягом січня-жовтня 2015 року зменшився з 9,0% до 6,2% від загальної кількості працюючих.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Де побачити зубрів, оленів, косуль та інших диких тварин в природному середовищі?

Пресслужба Держліcагентства