Останнє оновлення: 09:51 вівторок, 4 листопада
Економіка
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / «А у нас в квартирі газ». Анонс
«А у нас в квартирі газ». Анонс

«А у нас в квартирі газ». Анонс

Керівники ПАТ „Чернігівгаз” зустрінуться у середу, 24 квітня о 12.00 з журналістами, щоб пояснити, яким чином держава впорядкувала та спростила процедуру приєднання до газових мереж для громадян.

Повідомляє представник Медіа-Центр «Моє Місто».

На запитання представників ЗМІ нададуть відповіді: Алла Ярова – голова правління ПАТ „Чернігівгаз”, Віктор Кресь – перший заступник голови правління - головний інженер ПАТ „Чернігівгаз” та Ігор Льодовий – начальник управління з комерційної діяльності та матеріально-технічного забезпечення ПАТ „Чернігівгаз”.

Питання, що розглядатимуться:

- Які зміни відбулися в українському законодавстві стосовно приєднання замовників до ЄГСУ (єдиної газотранспортної системи України).

- Послуга «стандартне»/«нестандартне» приєднання – роз’яснення основних відмінностей і технічних питань.

- Як замовити послугу приєднання до газової мережі? Як оплатити цю послугу?

- Які переваги отримає споживач після запровадження нової послуги?

Місце проведення прес-конференції: Конференц-зала готелю «Україна»,  4 поверх.

Час проведення: 24 квітня 2013 року, середа, 12.00.

Запрошуємо всіх зацікавлених представників ЗМІ та просимо завчасно акредитуватися!

закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Міс-Латвія приїздила в Чернігів. ФОТО

SVOBODA.FM