Останнє оновлення: 21:20 неділя, 28 лютого
Офіційно
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / Погоджено проект Програми підтримки малого підприємництва у Чернігові на 2011-2012 роки

Погоджено проект Програми підтримки малого підприємництва у Чернігові на 2011-2012 роки

З метою забезпечення подальшого розвитку малого підприємництва й підвищення його ролі у соціально-економічному житті міста виконавчий комітет Чернігівської міської ради вирішив погодити проект Програми підтримки малого підприємництва у м. Чернігові на 2011-2012 роки.

Головним розробником проекту Програми є управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міської ради.

Програмою передбачено створення умов для забезпечення сталого розвитку сектору малого підприємництва та підвищення його ролі у соціально-економічному житті міста шляхом налагодження ефективного діалогу місцевої влади та бізнесу як рівноправних учасників процесу поліпшення підприємницького середовища.

Економічні кількісні та якісні показники малого підприємництва у м. Чернігові свідчать про стабільні тенденції його розвитку та дозволяють дотримуватися виконання запланованих показників.

За інформацією управління торгівлі, послуг та розвитку підприємництва, у місті працює розвинена мережа об'єктів інфраструктури підтримки підприємництва, що покращує самоорганізацію малого бізнесу та сприяє його розвитку. Разом з тим, формування цієї інфраструктури відстає від темпів розвитку малого підприємництва, а якість та асортимент послуг не завжди відповідає потребам підприємців.

Велика увага приділяється спрощенню реєстраційно-дозвільних процедур. У місті працюють Реєстраційна палата та Дозвільний центр, де щодня здійснюється прийом громадян. Основною проблемою при наданні послуг з оформлення дозвільних документів є неврегульованість законодавства. Зміни до законодавства вносяться постійно, проте, часто вони є суперечливими та неоднозначними.

Виходячи з вищезазначеного, заходи Програми спрямовані на впорядкування реєстраційно-дозвільних процедур, інформаційну і ресурсну підтримку та надання фінансово-кредитної допомоги.

Загальна вартість заходів Програми за рахунок коштів міського бюджету на 2011-2012 становить майже 1,1 млн. грн. Середній темп приросту показників сфери малого підприємництва на наступні два роки очікується на рівні 2 %.

Виконком доручив управлінню торгівлі, послуг та розвитку підприємництва міськради внести проект Програми на розгляд та затвердження сесією Чернігівської міської ради у поточному році.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  У бібліотеці Короленка відбувся літературно-музичний вечір "Хотіла б я піснею стати…"

SVOBODA.FM