Останнє оновлення: 16:05 четвер, 25 лютого
Медицина / Офіційно
Ви знаходитесь: Економіка / Чернігів / У Чернігові урочисто відкрили відділення сімейної медицини. Офіційно

У Чернігові урочисто відкрили відділення сімейної медицини. Офіційно

У мікрорайоні Масани керівники області та міста – голова Чернігівської ОДА Володимир Хоменко і міський голова Олександр Соколов – урочисто відкрили відділення загальної практики сімейної медицини, яке об'єднало філіали міської дитячої поліклініки №1 та міської лікарні №1.

Відділення розташовано на першому поверсі нового житлового будинку. Там створено всі умови для медиків і пацієнтів.

У відділенні сімейної медицини, що офіційно розпочне свою роботу з 1 жовтня, працюватимуть терапевти, педіатри, діятимуть фізіотерапевтичні кабінети і денний стаціонар.

"Вперше у Чернігові ми відкриваємо повноцінну дільницю сімейної медицини, яка обслуговуватиме дорослих і дітей – мешканців мікрорайону Масани", - сказав під час відкриття Чернігівський міський голова О. Соколов. Він уточнив, що цей мікрорайон є одним з густонаселених у Чернігові, адже тут проживають майже 13 тисяч чернігівців, у тому числі 3,5 тисяч дітей.

За словами міського голови, потреба у поліклінічному відділенні у мікрорайоні, який активно розбудовується, існувала кілька років, але тільки зараз спільними зусиллями міської і обласної влади та будівельної організації вдалося вирішити проблему. Завдяки відкриттю відділення сімейної медицини, у дитячому садку, де раніше був філіал дитячої поліклініки, вивільняються площі і там буде створено додатково 100 місць.

О.Соколов також повідомив, що ще в одному мікрорайоні Чернігова, де є проблема з доступом населення до медичних послуг, буде відкрито аналогічне відділення сімейної медицини.

Керівник області підкреслив, що урочисті заходи з нагоди відкриття нових лікувальних закладів стають звичними для Чернігова. Тільки за минулий і поточний роки в обласному центрі відкрито відділення нейрохірургії та відділення гемодіалізу в обласній лікарні, відділення комп’ютерної томографії в онкодиспансері. У Чернігівських міських лікарнях № 1 і №2 встановлено нові резонансні томографи.

"Все це робиться владою з метою забезпечення населення доступною високоякісною медичною допомогою незалежно від місця проживання, наближення медичної допомоги до мешканців районів, віддалених від центру, як у сільській місцевості, так і в місті", - наголосив у своєму вітальному слові В. Хоменко.

Генеральний директор дочірнього підприємства "Укрсівербуд" Віктор Вереша передав символічний ключ завідувачці відділення Тетяні Атрощенко.

Голова Чернігівської облдержадміністрації та міський голова перерізали стрічку перед входом до поліклініки. Вони передали медикам подарунки – обладнання на суму 125 тис. грн. Ще буде закуплено обладнання на суму 200 тис. грн.

Загалом зведення цього об'єкту соціальної сфери обійшлося в 1 млн. грн. Витрачено кошти з різних джерел фінансування, у тому числі бюджетні та спонсорські.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  З незаконного обігу вилучено велику партію підробленого алкоголю

SVOBODA.FM