Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
АНОНС
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Показ п’ятої «Fashion скарбниці» буде в Чернігові 2 березня
Показ п’ятої «Fashion скарбниці» буде в Чернігові 2 березня

Показ п’ятої «Fashion скарбниці» буде в Чернігові 2 березня

Арт-проект «Fashion скарбниця» – культурна подія в житті міста, в якій кожен проект має своє завдання,тематику або благодійну мету.

Показ в рамках V арт-проекту почнеться о 18 годині 2 березня в музеї сучасного мистецтва «Пласт Арт» на вул. Музейна, 6 в Чернігові.

Завданнями перших проектів було показати ,що дизайнери одягу в місті існують та створюють модні речі, які продають не лише в місті, а і далеко за його кордонами.

Учасниця перших показів Олена Хрустицька завдяки партнерству в l та II проектх з Чернігівській торгівельно промисловій палаті отримала сертифікат на навчання в академії Андре Тана. Другий проект показав місту захід fashion рівня. В третьому проекті взяли участь незвичайні сонячні діти, метою четвертої «Fashion скарбниці» придбання швейної машини для особливих дітей, яку здійснила постійний партнер, керівниця «Українського центру культури та мистецтв» Світлана Долеско. В проекті 2019 року підлітки вже створюють власну колекцію з тканин наданих Світланою.

Людина в русі своєї еволюції пройшла кілька життів на нашій планеті Земля. Інформацію о напрацьованих знаннях епох ми бачимо у старовинній архітектурі, мистецьких виробах, які паралельно залишені в різних куточках планети.

Не одне тисячоліття людина дивлячись на зоряне небо мріяла і створювала свої мрії! Ось і зараз митці дивлячись на невідомі далекі світи надихаються загадковим та невідомим простором.

В ювілейному V Арт проект «Fashion скарбниця» – 2019 тема Space (в перекладі з англ. – космос) обрана не випадково, лише надихаючись вселенськими потіком творчості можливо створити нові образи людини, одягнувши в вишуканий одяг, якій відповідає потребам тисячоліття!

Автор проекту – Олена Рогова.

Сторінка в фейсбуці – Арт проект «Fashion скарбниця»

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор