Останнє оновлення: 21:17 вівторок, 20 серпня
Туризм
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Коли Чернігів нарешті почнуть активно пропонувати туристам?
Коли Чернігів нарешті почнуть активно пропонувати туристам?

Коли Чернігів нарешті почнуть активно пропонувати туристам?

Міський голова Владислав Атрошенко націлений залучити перевірених фахівців з промоції міста орієнтовно з 2020 року. До того, на переконання мера, варто «підтягнути» хоча б найнеобхіднішу туристичну інфраструктуру.Повідомляє прес-служба міськради.

 Черговий раз про це зайшла мова на сесії міської ради 26 жовтня, при розгляді питання «Про затвердження змін до Програми розвитку туризму та промоції міста Чернігова на 2017 – 2018 роки».

"Туристів вже приїжджає рік від року більше – це абсолютно очевидно. У цьому році туристичні автобуси в нас масово на всіх вихідних. Але моя позиція: допоки не готова туристична інфраструктура хоча б у центрі міста, ми це не форсуємо, щоб не було відтоку туристів. Якщо б ми вже сьогодні реально запросили консалтингову компанію, яка би, як лікар прописала правильний набір заходів, з правильним фінансуванням – ми би могли отримати, навпаки, негатив. Тобто частина туристів мала би негативні враження, сказала б: «Нема там чого дивитися!», і це пішло би скрізь як загальна думка. Тому ми зараз «підтягуємо» умови для перебування туристів", - сказав міський голова.

Першочергово: облаштування та обладнання зручностями зупинкової території для автобусів поблизу Дитинця. Це нормальні туалети біля Антонієвих печер і біля драмтеатру. Це також і реконструкція «нижнього» Валу, а наступний крок – приведення до ладу Красної площі.

Сама ж промоція має включати роботу з турагенціями, білборди в аеропортах та інших ключових місцях, телебачення, радіо і багато іншого. Навіть, за прикладом інших туристичних міст, треба буде «прививати» навички гостинності тим, хто працює у сфері прийому туристів. 

Можливо за рахунок міста проводитимуть навчання працівників готелів: англійська мова, загальна поведінка.

Таке просування міста, очевидно, вимагатиме й більше коштів, ніж витрачається на нього зараз. Але це необхідний крок щоби мати реальний ріст.

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про Нільса, диких гусей і нахабний сміттєпровід

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор