Останнє оновлення: 08:33 понеділок, 17 червня
Заохочення
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Кучма привіз у Ніжин піаніно «Steinway & Sons»
Кучма привіз у Ніжин піаніно «Steinway & Sons»

Кучма привіз у Ніжин піаніно «Steinway & Sons»

5 жовтня до Ніжина прибув Президент України (1994-2005р.р.) Леонід Кучма. Він відвідав два навчальні заклади, які отримали від його благодійного фонду «Україна» цінні подарунки.

Це Ніжинський коледж культури і мистецтв ім. М. Заньковецької, якому було подаровано легендарне фортепіано «Steinway & Sons» та Ніжинський державний університет ім. М. Гоголя, п’ятьом студентам якого виділено стипендії.

Це вже третій візит Леоніда Кучми до Ніжина з подарунками від БФ «Україна». У 2015 році німецьке піаніно «Steinway & Sons» отримала Ніжинська музична школа, а у 2017 НДУ ім. М. Гоголя було подароване фортепіано цієї ж компанії, а п’яти студентам вишу вручені стипендії.

Запашним короваєм, теплими словами, дзвінкими українськими піснями та пронизливою грою на новому фортепіано зустріли Леоніда Кучму на порозі Ніжинського коледжу культури і мистецтв. Разом з ним прибули й інші гості.

У своєму вітальному слові директор коледжу Володимир Дорохін зауважив, що для навчального закладу подарований фортепіано є дуже важливим, бо ж він має не лише колористичну окрасу, але й притаманну йому забарвленість звуку.

«Це дозволить нашим студентам працювати над різнобарв’ям звучання і удосконалювати виконавські якості. Можливо завдяки цьому музичному інструменту зможемо виховати майбутніх народних артистів України» – подякував Володимир Гранлісович та вручив колишньому президентові вирізьблений майстрами коледжу тризубець з дерева.

Великою радістю були переповнені і кращі студенти Гоголевого вишу Юлія Ракоїд, Ольга Моціяка, Наталія Івахно, Марія Топорна, Влада Мамич, адже їм були вручені стипендії, котрі заохотять до досягнень нових вершин завдяки реалізації головного девізу вишу «Labore et Zelo».

Натомість ректорат навчального закладу нагородив Леоніда Кучму найвищою нагородою уіверситету медаллю «Гоголя» за розвиток в науці і техніці.

Марина Волинець, «Нежатин»,
фото автора та Валентини Ващенко

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Цвяхи на лавах чернігівцям не до смаку

За інф. "Високий вал"

RedTram
Загрузка...
Північний вектор