Останнє оновлення: 20:14 субота, 10 квітня
Фестиваль
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Яскравий всеукраїнський Бізнес-фест "Разом до успіху" відбувся у Чернігові
Яскравий всеукраїнський Бізнес-фест Разом до успіху відбувся у Чернігові

Яскравий всеукраїнський Бізнес-фест "Разом до успіху" відбувся у Чернігові

Вихідними в Чернігові тривали заходи всеукраїнського Бізнес-фесту "Разом до успіху". Однак фест хоч і зветься «бізнес», але його заходи зовсім не нудні.

Церемонія відкриття фестивалю, нагородження кращих підприємців проведені на Красній площі.

За тим відбулась святкова кавалькада «Бізнес з Гермесом до Олімпу» – з Красної площі вулицею Шевченка до Центрального парку культури і відпочинку.

І, звісно, свято продовжилося у самому ЦПКіВ.

Фото: Віктор КОШМАЛ, Олег ГОЛОВАТЕНКО

2 вересня місто легенд Чернігів вже вдруге зібрало підприємців нашої області та гостей на Всеукраїнський Бізнес-Фест " Разом до Успіху".

Основним месиджем, а також метою даної події, є підтримка місцевих виробників, сприяння економічного розвитку регіону та налагодження нових економічних зв’язків та можливість заявити про свої досягнення в бізнесі новим і креативним підприємцям, під гаслом «Будь патріотом - Купуй рідне".

Під величні, потужні фанфари оркестрів військово-музичного центру Сухопутних військ ЗСУ, володара Гран-прі багатьох Всеукраїнських та міжнародних фестивалів-конкурсів, балету ВМЦ (Начальник центру-художній керівник, підполковник Ігор Кішман) та Духового оркестру Чернігівського обласного філармонійного центру (керівник – заслужений діяч мистецтв України – Анатолій Ткачук) діловий проект «Разом до успіху» на Красній Площі розпочав свою роботу церемонією відзначення кращих підприємців області.

Потім під супровід оркестрів стартувала святкова хода представників влади та ділових кіл Чернігова та області до Центрального Парку культури і відпочинку.

Основна програма заходу розпочалася в Центральному парку культури і відпочинку з 12.00. Організаторами фесту виступили: Чернігівська обласна державна адміністрація,Чернігівська міська рада, ГО " Сяйво Сіверщини" та Чернігівська обласна організація роботодавців «Сіверщина».

Фестиваль до Дня Підприємця продовжився театралізованим дійством на міфологічному матеріалі в міському парку, де автором-виконавцем і композитором із Любечу Тарасом Тарасенко було презентовано фестивальний гімн-пісню «Разом до успіху» в співпраці з провідними солістами філармонії Максимом Пузаном, Світланою Примак, а також балетом Чернігівського Академічного народного хору (керівник – Віктор Войніков).

Виставкову складову свята забезпечив Департамент економічної діяльності облдержадміністрації, організаторами концертно-видовищної шоу-програми виступили – Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА та Управління культури і туризму Чернігівської міської ради. Концерт зіркових хедлайнерів фесту організувано за сприянням Чернігівського кабельного оператора «Основа».

А якеж свято без розмаїття стилів та напрямків мистецтва - української пісні, музики, танців, показу мод, майстер-класів, бо все це є складовою успішного проведення творчих заходів.

Новаторським кроком в загальній концепції з режисури було представлення колекція одягу з назвою «Квітуча Україна», яку втілили в життя студенти Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування, хореограф – постановник Марина Гойденко. Гарні покази продемонструвала модельна агенція «ALL Models Chernihiv» Яни Пікуль, а родзинкою даного показу був петриківський розпис стильного модельного вбрання – майстринею Тетяною Стадніченко.

Мені особливо приємно наступне - Міський Палац культури презентував себе кращими колективами та окремими виконавцями в різних жанрах , довівши те, що творчі потужності колективу МПК при належній підтримці адміністрації закладу, мають високий рівень виконання та великі перспективи.

Відкрили програму Палацу культури - лауреати Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Фольклорний гурт "Калита" під надійним керівництвом Ольги Коцур, з запальними автентичного напрямку піснями під живий супровід баяну та відомого чернігівського сопілкаря Костянтина Слободенюка. Також " калитяни" презентували для підприємців і гостей заходу новий, творчий, в репертуарному розумінні, напрямок - етно- фольк- рок, отримавши щедрі оплески від глядача.

Серед жанру естрада пісня, нашою перлиною Палацу - Анжелікою Гальчук, було виконано з витонченою манерою, особливою стилістикою артистки, приємним тембром голосу та по заслузі оцінено вигуками і оплесками глядачів хіти українського та зарубіжного естрадного мистецтва.

Також додав своєю енергією, поставленим вокалом, харизмою та манерою виконання в поєднанні зі сценічною майстерністю - соліст Міського Палацу культури , лауреат Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Вадим Шестаков.

З піснями, близькими та рідними для кожного чернігівця, виступила солістка МПК, лауреатка всеукраїнських та міжнародних конкурсів Діна Лобур, полонивши всіх,хто був біля сцени щирістю, сформаваними творчими досягненнями та вокальної поставою.

Я теж мав змогу представляти власну авторську творчість, для значимої в діловому просторі Чернігівщини, бізнес-проекту «Разом до успіху».

Вибух інструментальності, яскравості, філігранності награвань в своїх пассажах, фактурах, варіаціях та каденціях представив відомий дует баянного мистецтва " Акковіта". Слід сказати, що ідейним натхненником, керівником та аранжувальником баяністів є Олег Ніколаєнко, що також працює в Палаці культури.

Всіх гостей, шанованих підприємців, пересічних глядачів полонила та доторкнулася до потаємних струнок душі, небайдужих до мистецтва естрадного сольного співу, артистка та лауреатка Всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дар'я Заводун. Ця тендітна і творча дівчина переконала своїм виступом, що головне в шоу- бізі – професійність та велике бажання досягти мети.

Живе виконання на фесті презентувалм Ольга Швед та гурт «Голос Душі» та відомий не тільки в Чернігові кавер-гурт «Jam-Bubble Bannd», котрий привніс в шоу-програму різноплановість з зарубіжних та українських хітів. Це дуже серйозні музиканти і глядачі «ловили моменти» творчої насолоди від виконання.

Хедлайнерами Бізнес-Фесту в Сівер-Граді були відомий український гурт "On i Ona" , виконавши багато композицій, що стали супер- хітами і звучать на FM просторах далеко за межами нашого радіо-простору. Своїми емоціями, культурою сцени, стилістикою проекту загалом, щирістю і правдивістю, в поєднанні з цікавою роботою з глядачем, фінал цієї грандіозної для Чернігова ділової та творчої події було достойно представлено гостями з Києва.

Завершальним акордом фесту в День Підприємця став виступ неперевершеної, харизматичної, різнопланової, я б сказав навіть співачки з океаном емоцій, настроїв, гарного вокалу, передачі власних відчуттів – заслуженої артистки України, продюсера, котра багатьом творчим людям дає дорогу в світ прекрасного - Наталії Карпи з супер-хітами "А калина" , " Сонце-Залежна" і т.д.

Завершив програму відомий діджей з Чернігова, Urban, полонивши своїми композиціями, котрі наповнили звучанням абсолютно весь простір Центрального Парку відпочинку. Словами великої вдячності за гарне звукове забезпечення від всіх артистів, колективів хочеться висловити компанії " Музика+".

Всю фестивальну днину даного проекту, під палючим сонцем з нами були: Начальник управління культури і туризму Чернігівської міської ради, заслужений артист України – Олександр Шевчук, режисер-постановник з управління культури і туризму м. Чернігова - Петрова Галина, котра все задумане втілює в концертно-фестивальних заходах і має величезний досвід у проведенні масових заходів.

Департамент культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОДА представляла головний режисер нашої області , замріяна, весела і стильна – Ірина Дерейчук. Іще додам, що вона на святі виконувала дуже багато функцій і це надавало їй тільки значимості в творчому контексті.

Свято, що набуває розмаху та розширює свою географію і пропагує продукцію цих великих людей, сіверських підприємців, котрі дають роботу іншим та розвивають наш край, промайнуло в гарному настрої та знайомстві з прекрасними та діловими людьми.

Сьогодні відбулося поєднання бізнесу та культури в самому сучасному розумінні.

Наостанок доречно підвести підсумок написаному і сказати , як від глядачів, що підходили, розпитували, хто виступає, звідки - так і від себе особисто, що мистецький потенціал Міського Палацу культури Чернігівської міської ради за підтримки фахівців з Управління культури і туризму, колективів та окремих виконавців з Чернігівської області постійно розширює свої творчі кордони.

Сівер-Град – місто де завжди красиво та гарно і легенди великої нашої історії оживають та стають реальністю.

Інформацію підготував Володимир МАКЕЄВ

 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Український гурт МАХА підкорює стрімінговий сервіс Spotify

SVOBODA.FM