Останнє оновлення: 10:26 субота, 20 квітня
здоров'я
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Зуби - дзеркало душі. Особливо здорові
Зуби - дзеркало душі. Особливо здорові

Зуби - дзеркало душі. Особливо здорові

Ритм нашого життя пришвидшився, часу для себе лишається все менше, харчуємося як вдасться, закінчуємо працювати опівночі, потім ще довго розслабляємося кожний у свій спосіб і лягаємо спати о другій ночі...

Звична картинка, чи не так? Можливо, кожний в ній вгадує себе не з кращого боку.

Сімейний лікар? Не чули! Буди уважним до самого себе, прислухатися до потреб власного організму, вчасно доглядати за здоров'ям зубів? Це взагалі щось з розряду фантастики!

А як правильно? Правильно під час роботи за комп'ютером хоча б раз за 15 хвилин відволікатися і робити зорову гімнастику, кілька разів на день кожні пару годин - фізичні вправи. Ідеально б робочий день розбивати тренажерним залом, а в чіткий час обіду концентруватися на трапезі і приділяти час собі. Ввечері переключатися на домашні справи, а після 22-ї відпочивати.

Саме так, бо усі процеси в організмі пов'язані між собою. Невчасний сон, порушення біоритмів, перманентний стрес, швидке хаотичне невчасне харчування, неякісна їжа і неувага до себе призводить в тому числі і до хвороби зубів, утворення нальоту, зубного каменю і виснаженню десен.

Зазвичай ми не просто не обстежуємося з метою профілактики. Ми, і особливо це стосується чоловіків, не йдемо до лікаря навіть по тому, як зуб вже заболів. Знаходимо 1000+1 причину, щоб цього не робити. Бо у кріслі стоматолога страшно.

Чому так стається, що у живої людини зуби зберігаються найгірше, а у знахідках археологів зуби - найкращим чином збережений артефакт навіть протям багатьох тисячоліть?

В чому фокус і як зробити так, аби мати гарний вигляд зубів і протягом життя? Бо не лише очі зараз є дзеркало душі.

Готові рішення з приводу вчасного обстеження ваших зубів і надання вам рекомендацій дає стоматологічна клініка Лапченко.

Адже від якості діагностики залежить якість подальшого лікування зубів або повна можливість цього лікування уникнути. Тут доступні такі методи діагностики: огляд і фотографія, рентгенологічні дослідження, комп'ютерна томографія, комп'ютерна діагностика.

Висококласні фахівці виготовлять гіпсові моделі щелеп для функціональної діагностики для виявлення проблем жувального апарату в комплексі із зубами, м'язами й суглобами.

В клініці застосовується і рідкісне стоматологічне лікування, зкрема рентгенологічні знімки і ортопантомограмма.

Рентгенологічне обладнання є цифровим і безпечним для здоров'я пацієнта.

Тут за допомогою сучасних технологій вам зроблять навіть моделювання усмішки!

Ви можете отримати найточнішу діагностику здоров'я Ваших зубів і порожнини рота. Запишіться на консультацію просто зараз!
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Гольдберг-варіації Олександра Савенка

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор