Останнє оновлення: 15:20 п'ятниця, 16 квітня
Театр
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Прем’єра: «Як боги впадуть, то безпечно не буде». Анонс
Прем’єра: «Як боги впадуть, то безпечно не буде». Анонс

Прем’єра: «Як боги впадуть, то безпечно не буде». Анонс

11 березня відбудеться показ прем'єрної вистави «Як боги впадуть, то безпечно не буде» сучасної англійської письменниці у постановці запрошеного молодого режисера Вікторії Філончук.

Прем’єра – у Чернігівському обласному академічному українському музично- драматичному театрі їм. Т.Г.Шевченка.

У вересні минулого року у Києві в Національному центрі Олександра Довженка відбулися сценічні читання п'яти сучасних британських п'єс, запропонованих Британською Радою в Україні на конкурс для молодих українських режисерів "Taking the Stage".

Заявки на участь у конкурсі подали понад 40 режисерів, але за рішенням журі право на постановку якоїсь із цих п'яти драм отримали десятеро, серед них і Чернігівський театр.

П'єса англійського драматурга Сельми Дімітрієвіч - про усвідомлення того, їдо наші батьки, люди неідеальні, в якийсь момент (котрий настане швидше, ніж ми думаємо) зникнуть із нашого життя. Це щире та дещо гротескне зображення стосунків матері та и дорослої дочки, яке розгортається від чесних, відвертих розмов про повсякденність до істини їхніх непростих стосунків.

Психологізм драми полягає у раптовій зміні в якийсь момент обставини дії, що несподівано відкриває ніжність, яка може міститися в рутинних вчинках і словесних кліше. Це розмова тривалістю в життя, сконцентрована в одній годині.

Глибоке хвилювання викликає творча робота акторського дуету - заслуженої артистки України Наталії Максименко і провідного майстра сцени Тетяни Шумейко, чиєю майстерністю створено таку цілісну і вражаючу за своїм емоційним впливом інсценізацію цього філософського твору.

Запрошуємо шанувальників сценічного мистецтва до перегляду нової прем'єри 91-го ювілейного сезону Чернігівського театру – вистави «Як боги впадуть, то безпечно не буде».

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Гурт МАХА розширює горизонти англомовним треком та відео «Paradise»

SVOBODA.FM