Останнє оновлення: 14:17 п'ятниця, 19 жовтня
Історія
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Ніжинці відзначили 110-ліття Корольова
Ніжинці відзначили 110-ліття Корольова

Ніжинці відзначили 110-ліття Корольова

Ніжинці вшанували Сергія Корольова на 110-ту річницю від дня його народження. Адже у засновника практичної космонавтики – ніжинське коріння. Саме тут вчений жив у садибі своїх діда та бабусі Москаленків.

До пам’ятного каменю на місці будинку, в якому з 1908 по 1914 рік жив Сергій Корольов, земляки академіка принесли квіти.

Незважаючи на те, що у Ніжині вчений прожив лише кілька років, жителі міста вважають його своїм земляком та до сих пір зберігають пам`ять про видатного діяча.

До меморіального знаку на місці, де знаходився будинок родини Москаленків (діда та бабусі академіка), громадськість прийшла покласти квіти.

Сама садиба Москаленків до наших днів не збереглась, на її місці поставили пам’ятний камінь. Москаленки були відомі у Ніжині завдяки купецькій лавці, де зараз знаходиться магазин по вулиці Гоголевській.

Гранітна дошка на меморіальному камені зруйнована, склеєна, надпис стерся. Місто планує оновити пам’ятний знак видатному землякові. Зробити це хочуть до Дня космонавтики – 12 квітня.

Відео телебачення «Сівер-Центр»:

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Слухайте о 18:00 «Вечерю на Свободі» з російським істориком і політологом Віктором Мироненком

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор