Останнє оновлення: 17:53 середа, 20 червня
Театр
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Нестримний грузин Отар Чікобава запалив сцену емоціями під час закриття фестивалю «Відлуння»
Нестримний грузин Отар Чікобава запалив сцену емоціями під час закриття фестивалю «Відлуння»

Нестримний грузин Отар Чікобава запалив сцену емоціями під час закриття фестивалю «Відлуння»

Закриття міжнародного театрального фестивалю моновистав «Відлуння» пролунало в Чернігівському драматичному театрі ім. Шевченка 23 червня.

У день фінального акорду до театру завітала й Ніна Мазур, президент та художній керівник фестивалю «Відлуння», і Сергій Мойсієнко, генеральний директор театру, а також Андрій Бакіров, режисер театру.

У фойє глядачів зустрічав чарівний оркестр, а виставка картин Дмитра Куровського, артиста оркестру театру, проводжала їх до зали.

З малої сцени ведуча від імені усіх організаторів фестивалю висловила щиру вдячність керівництву області за допомогу в організації та проведенні фестивалю «Відлуння», а саме:

Чернігівській обласній державній адміністрації, Департаменту культури, туризму, національностей та релігій.

Не залишилися без подяки й інформаційні спонсори фестивалю: Сівер-Центр, Новий Чернігів, Обласне Радіо, Дитинець, Свобода ФМ, Високий Вал, Біла Хата, Європейська Україна та інші.

Здавалося, весь Чернігів об’єднався заради проведення міжнародного театрального фестивалю моновистав «Відлуння».

Сьогодні, останнього дня фестивалю, на малій сцені драматичного театру грав Отар Чікобава. Глядачі насолоджувалися виставою «Могильщик» Анджеліни Рошка.

«Могильщик» - це історія нереалізованого актора шекспірівського масштабу, який мріє зіграти Гамлета, а отримує однойменну з назвою вистави роль», - пояснила перед виставою Анджеліна Рошка.

Міжнаціональний тандем грузина Отара Чікобави та молдавського режисера Реваза Шатакішвілі змусив серця людей то битися у пришвидшеному темпі, то завмирати, то сміятися, то застигати й тремтіти від неочікування, трагічності, насолоди.

До речі, прізвище актора виправдовує себе: гарячий грузин Чікобава таки побавився сьогодні дівочими серцями. Гра грузинською мовою не стала перешкодою для сприйняття та розуміння вистави глядачами.

Об’єднавчим фактором актора та глядачів став голос та інтонація: Отар говорив швидко, з притаманним грузинам запалом. Він набирав повітря в груди і випалював свої почуття. Почуття, в які неможливо не повірити.

Після вистави Сергій Мойсієнко сказав, що фестиваль «Відлуння» сконцентрований саме на грі актора. «Бережімо актора! Тоді існуватиме театр».

Отара Чікобаву нагородили дипломом учасника міжнародного фестивалю «Відлуння». Не втримався від подяки й Андрій Бакіров, який наголосив на невичерпній та нестримній енергії Отара.

І хоча на фестивалі не прийнято дарувати нагороди режисерам, адже «Відлуння» підтримує саме акторську творчість, молдавський драматург Реваз Шатакішвілі без нагороди теж не залишився.

Пізніше Ніна Мазур зазначила:

«Друзі, лише в небагатьох випадках ми з вами можемо зблизька зазирнути через очі в душу іншої людини, відчути її серцебиття, зрозуміти глибину її почуттів. Саме кохання, висока дружба, співчуття та родинне щастя дозволяють нам пережити вищезазначені відчуття.

Не кожен з нас готовий підпускати до себе людей аж так близько.

Я дуже рада, що в ці фестивальні дні більшість із нас взаємно відкрили свої серця. Талановиті актори довірилися нам, а ми повірили в їхні почуття та впустили у свої життя, щоб пережити миттєвості глибокого щастя та задоволення.

Я особисто щиро вдячна акторам, режисерам та організаторам фестивалю. Чернігівський драматичний театр доклав усіх зусиль, щоб талановиті та незвичайні актори були сьогодні на цій сцені»

Василь Неволов, мистецтвознавець та театральний експерт, також висловив вдячність:

«Я сьогодні невипадково вдягнений, немов новорічна ялинка: на мені емблема 1-го етапу фестивалю в Хмельницькому, а також 2-го етапу в Чернігові.

Керівництво Чернігівського драматичного театру палко турбується про зростання театральної культури міста, тому ми надзвичайно щасливі, що на своє повноліття фестиваль «Відлуння» завітав саме до вашого міста.

Я дарма переживав через мовний бар’єр на фестивалі. Мистецтво не має кордонів».

Оскільки всі дякували, Андрій Бакіров вирішив освідчуватися у коханні. Таким чином він змусив Ніну Мазур сказати щире та палко очікуване «Так» міжнародному театральному фестивалю моновистав «Відлуння» у Чернігові 2017 року.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Комусь завадив клен на вулиці Рокосовського

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор