Останнє оновлення: 17:18 четвер, 21 червня
втрата / вічна і світла пам'ять!
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / "Без нього світ буде іншим"... Пішов з життя Олександр Норов
Без нього світ буде іншим... Пішов з життя Олександр Норов

"Без нього світ буде іншим"... Пішов з життя Олександр Норов

Учора раптово пішов із життя Олександр Олександрович Норов.

Викладач, режисер, театральний критик, поет, перекладач, журналіст. Засновник і керівник Чернігівського міського молодіжного народного аматорського театру «Ілюмінатор».

Олександр Олександрович Норов народився 1965 року, навчався в Ленінградському державному інституті театрального мистецтва і кіно (де здобував фах режисера), згодом, після служби в армії, - на філологічному факультеті Ніжинського державного педагогічного університету ім. М.В.Гоголя. Викладав у Чернігівському обласному ліцеї для обдарованої молоді, Чернігівському державному педагогічному університеті імені Т.Г Шевченка (до вересня). Володів англійською та польською мовами, вивчав есперанто.

Співпрацював з місцевими, центральними і зарубіжними ЗМІ, вів телепрограму «Журфікс» на міському телебаченні "Новий Чернігів". 2007 року вийшла збірка його віршів «Фонарь Диогена», згодом було записано альбом, куди увійшли пісні, що їх він написав у різні роки.

Олександр Олександрович Норов був одним із тих, хто дбав про рідне місто, організував чимало мистецьких акцій, творчих вечорів. Завдяки йому наше місто відвідало чимало українських літераторів, режисерів, театральних діячів. Для багатьох із них Чернігів асоціювався саме з Олександром Норовим.

Пам’ятаймо й патріотичну діяльність Олександра Олександровича в часи Помаранчевої революції, коли він як журналіст і викладач опікувався захистом чернігівських студентів, які тоді потрапляли за ґрати, не стояв осторонь і під час Революції гідності. Останнім часом разом із акторами та режисерами театру «Ілюмінатор» працював над виставами, які планував найближчим часом показати бійцям-учасникам АТО.

Пам’ятаймо про Олександра Олександровича Норова. Пам’ятаймо про все, що він зробив для нашого міста.

Фото Андрія Терещенка, відео Олександра Соломахи

Коментарі (9)

Ольга Маштова | 2017-01-21 19:09

Величайшей души человек. Посчастливилось вместе учиться в НГПИ им.Н.В.Гоголя. Он был душой нашей группы. помним и скорбим... Земля пусть будет пухом

aries | 2015-09-06 21:41

Помню его по литературно творческому кружку Черниговского Дворца пионеров. Мы занимались у Майи Богуславской. Очень жаль!

Алексей Назмутдинов | 2015-09-05 23:01

Невоспонимая потеря ... Широчайшей души человек, с отзывчивым и добрым сердцем. Мудрый, внимательный. Всегда выслушает, посоветует и для каждого найдёт нужные слова. Он навсегда в нашей душе и сердце. Вечная ему и светлая память. Таких уже не будет... Жаль

Ігор | 2015-09-04 17:05

Земля пером.

Марина | 2015-09-04 15:08

Прекрасна людина, та викладач. Дуже велика втрата.

Елена Шведова | 2015-09-03 16:54

Вечная память

Александр Сорокин | 2015-09-03 15:40

Я плачу БРАТ мой

& | 2015-09-03 15:17

Вечная память...Помним, скорбим...

читачка | 2015-09-03 12:59

Вічна пам"ять гарній людині і прекрасному викладачу! Студенти (в їх числі і я) будуть завжди пам"ятати його пари
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Кран завалився в котлован на Київській

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор