Останнє оновлення: 17:30 понеділок, 18 березня
АНОНС
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Як виховувати та навчати дітей-аутистів розкаже Скрипник
Як виховувати та навчати дітей-аутистів розкаже Скрипник

Як виховувати та навчати дітей-аутистів розкаже Скрипник

«Ефективні методи навчання і розвитку дітей з розладом спектру аутизму»

Семінар «Ефективні методи навчання і розвитку дітей з розладом спектру аутизму» відбудеться в Чернігові 28-го вересня (субота) о 12 годині.

Батьків, вихователів та педагогів запрошує Центр розвитку дитини «Янголятко».

Повідомляє представник Центру розвитку дитини «Янголятко».

З чернігівцями зустрінеться Тетяна Скрипник — доктор психологічних наук, ст.наук.співробітник лабораторії корекції аутизму Інституту спеціальної педагогіки НАПН України, сертифікований системний сімейний психотерапевт, голова Ради громадської організації «Маленький Принц». Участь у семінарі – безкоштовна!

Організатор заходу – Центр розвитку дитини «Янголятко» - альтернативний дошкільний заклад з елементами інклюзивної освіти. Фінансову допомогу для організації семінару надала Спілка українських жінок Великої Британії.

- До кінця цього року ми плануємо провести цикл спеціалізованих семінарів для батьків, педагогів, вихователів за наступними темами: робота з дітьми-аутистами, робота з дітьми з синдромом Дауна, з гіперактивними дітьми, плануємо також дводенний семінар з арт-терапії, - повідомляє директор центру «Янголятко» Неля Лавріненко. - Ми робимо це в такому колі, щоб ніхто не боявся працювати з такими дітьми, щоб їх брали до школи. Зараз наші педагоги не знають, як працювати з цими дітьми, і через це бояться. Батьки, з одного боку, наполегливо прагнуть, щоб їх діти вчилися в школі, але, з іншого боку, не хочуть експериментів. Ми хочемо дати розуміння, що ці діти не страшні, вони чудові, але треба розуміти, як з ними працювати.

За словами пані Нелі, коли про центр «Янголятко» з’явилися повідомлення в ЗМІ, до неї звернулися українські жінки з Великої Британії й запропонували допомогу: чи то меблі, чи то спеціальне обладнання. Однак головна проблема нашої країни, на її думку, – брак фахівців, тому найбільше потрібні саме навчальні семінари. Зараз «Янголятко» веде перемовини з реабілітаційним центром «Джерело» (м. Львів), щоб пізніше запросити й їхніх фахівців до Чернігова. Насправді таких людей, особливо практиків, дуже мало. А для того, щоб поставити правильний діагноз і отримати рекомендації щодо розвитку й навчання особливих діток, їм разом з батьками треба їхати до столиці.

- Я не фахівець, тому мені потрібен висновок, потрібні чіткі рекомендації – як краще працювати з такою дитиною, на що звертати увагу, в якому напрямку рухатися, й тоді ми розробляємо для неї відповідну програму, використовуємо певні методики, - продовжує Неля Лавріненко. - Вчора одна з наших мама каже: у нас в класі є така дитина, вчителька за голову береться, тому що не знає, що їй робити, не може встановити контакт з дитиною. Тож для більшої ефективності, для користі і дитини, і педагога, треба навчатися, як працювати з такою особливою дитиною. Ми запрошуємо всіх бажаючих!

Увага! Для участі в семінарі треба подати заявку. Телефонуйте за номером 067-464-81-73 або пишіть на електронну адресу yangolyatko10@gmail.com.

Місце проведення – Навчально-методичний центр профспілок (м. Чернігів, вул. Шевченка, 105-а). 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Притерлися два легковики на «5 кутах», чи то вже «2 кругах»

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор