Останнє оновлення: 20:04 понеділок, 24 вересня
мистецтво
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Художник Петро Лебединець дарує чернігівцям позитивне мистецтво (відео, фото)
Художник Петро Лебединець дарує чернігівцям позитивне мистецтво (відео, фото)

Художник Петро Лебединець дарує чернігівцям позитивне мистецтво (відео, фото)

У Чернігівському музеї сучасного мистецтва «Пласт-Арт» сьогодні презентували «Експансію живопису» відомого українського художника Петра Лебединця.

Проект є учасником Першої київської бієнале сучасного мистецтва Арсенале 2012.

За словами директора музею "Пласт-Арт" Бориса Дєдова, представлені картини художника не варто намагатися зрозуміти, вони просто дарують світлий хороший настрій.

Художник світового рівня – Петро Лебединець відомий соковитими фарбами, гармонією кольорів, загальною мелодикою композиції, його картини випромінюють відчуття невтримної, майже космічної, енергії та світла.

Цей талановитий київський художник не тільки яскравий представник нефігуративного направлення в сучасному мистецтві України, а й справжній майстер складних динамічних композицій і неперевершений колорист.

Митець частіше використовує, вподобані ще з дитинства кольори: смарагд морської хвилі, бірюзу південного неба, синь літної ночі, що казково розчиняється в палітрі спекотних помаранчевих та пурпурних тонів. Працюючи з ними, як композитор з нотами, перетворює свої картини на сміливі та милозвучні акорди в живописі.

Його полотна прикрашають музеї, галереї та приватні колекції по всьому світу. Роботи Лебединця можна побачити в Національному художньому музеї (Київ. Україна), Галереї «Inter Art Galerie Reich» (Кельн. Германія), Галереї «Martinez» (Канни. Франція), Галереї «Fanar» (Люнер. Швейцарія), Віденському музеї історії мистецтв (Відень. Австрія), в постійному представництві України при ООН , Українському музеї та Мерії Брукліну (Нью-Йорк. США), а також великої кількості інших міст Старого та Нового Світу.

Коментарі (2)

))) | 2012-12-28 21:22

))
Ну да, специально для Вас будут подписывать: первые 5 фоток не Марьяны, остальные - её!))

)) | 2012-12-28 09:49

2-е фото: мастерство Марьяночки достигло совершенства!)) одним кадром захватывает сразу две перспективы!)
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  У телебачення двері в лайні

Фото від «ЧеLine»

RedTram
Загрузка...
Північний вектор