Останнє оновлення: 08:32 вівторок, 18 червня
Виставка картин
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Відкрито виставку чернігівського художника Володимира Наталушка
Відкрито виставку чернігівського художника Володимира Наталушка

Відкрито виставку чернігівського художника Володимира Наталушка

На початку грудня гостинно відчинив двері виставковий зал спілки художників України, де почала діяти виставка робіт відомого чернігівського художника Володимира Наталушка.

На урочистому відкритті зібрались місцеві діячі мистецтва, викладацькій склад, щирі цінителі Прекрасного та майбутні художники.

Відкрив виставку голова Чернігівської обласної організації Спілки художників України, заслужений художник України Олексій Какало. Він звернув увагу на здатність таких чудових картин із близьким серцю сюжетом відкривати у людині все добре і позитивне, вічне і прекрасне, а також плекати і надалі всі ці якості на життєвих шляхах.

З гостями поділились міркуваннями щодо даної виставки народний художник України Анатолій Никифорович Шкурко, директор Чернігівського обласного музею Ірина Ральченко, директор Чернігівської художньої школи Тамара Іванівна Пільчевська, мистецтвознавець Ключник Світлана Василівна, власне, сам художник Володимир Наталушко, а також його маленькі учні.

Виставка працюватиме до 24 грудня, тому не зволікайте – залиште осторонь буденні справи, прийдіть назустріч Прекрасному, пориньте у чарівний світ таких добрих і близьких кожному картин.

Такі виставки зазвичай гостинно втягують відвідувачів у чарівну країну Живопису, де симфонія фарб творить неперевершені мистецькі шедеври. Роботи майстра не можуть залишити анікого байдужим.

Живий і душевний, чарівний і радісний світ картин пана Володимира так легко і безпосередньо полонить у своє царство. Захоплюємось, дивлячись на соковите розмаїття квітучого саду, за яким видніються куполи старовинних храмів. Адже на полотні зовсім не застигла миттєвість цьогорічної весни – ні, це жива картина! Справді, жива! Адже як можна відчути і легкий травневий вітерець, і веселий шепіт соковитого зеленого листя, і тиху розмову перехожих біля тину? Як можна лагідно примружитися від золотавого відблиску сонячних променів на церковних куполах, коли дивимось на зображення? Виходить, все СПРАВЖНЄ!

Як же вміло Майстер загорнув у свою роботу частинку душі, осяяну всеосяжною любов`ю до кожної миті життя, до кожного дня, який непомітно і несміливо відлітає календарним аркушиком у минуле! Як же він цінує усі дарунки природи: і грайливу весну, і безтурботне літо, і замріяну осінь, і мудру зиму. Обережно знайомить їх з новим, поки що біли-білим полотном і гостинно запрошує оселитись на ньому. Він дарує їм найяскравішу палітру балакучих фарб та старанно одягає їх у найгарніші шати. Ось чому вся велична і королівська краса бездоганної природи так щиро і незрадливо погоджується бути головною Героїнею на чарівних полотнах Майстра.

Головне управління культури, туризму і охорони
культурної спадщини Чернігівської ОДА

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Небезпечний, але «чоткий»! Зз 2,02 проміле за кермом

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор