Останнє оновлення: 17:50 п'ятниця, 26 листопада
даркнет
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Росіяни звинуватили у розробці Інтернет-платформи з продажу наркотиків чернігівця
Росіяни звинуватили у розробці Інтернет-платформи з продажу наркотиків чернігівця

Росіяни звинуватили у розробці Інтернет-платформи з продажу наркотиків чернігівця

У мережі з'явилися нібито контактні дані розробників «Гідри» - найбільшого в РФ віртуального майданчика з торгівлі наркотиками в даркнеті. Той, хто злив цю інформацію, стверджує, що намагався домовитися з командою розробників проекту про викуп, але після невдалих спроб вирішив опублікувати дані.

Про це повідомляє afisha.ru.

За словами невідомого, відомості про людей, які роблять «Гідру», йому вдалося розкрити в результаті тривалої DDOS-атаки на сайт. Завдяки деяким фрагментам коду, який розробники прибрали через три години після його появи, автор нібито зміг встановити особу адміністратора під псевдонімом Аскольд Монархов.

Цікаво, що до команди розробників вписали "Олександра Дирявіна" з Чернігова, який нібито відповідає за мейл-, СМС- та месенджер-маркетинг в чернігівській IT-компанії.

«Афіші Daily» вдалося додзвонитися за номером, який нібито належить Дирявіну. Чоловік на іншому кінці дроту представився Денисом і сказав, що не знає, хто такий Олександр Дирявін і ніколи не чув про «Гідру». Він заявив, що знаходиться в шоці від того, що відбувається, і що йому вже дзвонили з подібними запитаннями. Співрозмовник підтвердив, що живе в Україні, однак про рід своєї діяльності і інші подробиці особистого життя уточнювати не став.

Коментар від людини, який представився Олександром Дирявіним, вдалося отримати і поштою. Він заявив, що є звичайним рядовим розробником, який ніколи не розробляв продуктів і сайтів, що використовуються в тіньовому бізнесі. До вчорашнього дня, за його словами, він навіть не знав про існування «Гідри». Інші контакти, зазначені на сайті і приписувані Дирявіну, за винятком номера телефону, належать йому, підтвердив співрозмовник.

«Гідра» - сайт в даркнеті, що виконує роль посередника між продавцями наркотичних речовин і їхніми покупцями. Крім наркотиків, на майданчику можна купити підроблені купюри, хакерські послуги, фальшиві документи та інші заборонені товари. За рік, за підрахунками видання «Проект», майданчик заробляє більше 1 млрд рублів.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  На Чернігівщині обговорювали питання адаптації військових та ветеранів

SVOBODA.FM