Останнє оновлення: 11:34 понеділок, 1 червня
медицина / Імідж*
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Лазерна корекція зору
Лазерна корекція зору

Лазерна корекція зору

Весну недарма називають сезоном поновлення. Оживає природа, змінюється світ навколо нас, а самі ми готуємося вбирати нові враження і насолоджуватися всіма фарбами життя. Однак навіть невеликі проблеми із зором здатні позбавити нас повноти весняних відчуттів.

Тому саме зараз людям страждають на короткозорість, далекозорість та астигматизм варто задуматися про лазерної корекції зору за технологією LASIK, яку пропонує Медичний центр лазерної корекції зору у Львові «Окулюс».

В даний час технологія LASIK є золотим стандартом офтальмології, - розповідає лікар-офтальмолог вищої категорії, провідний лазерний хірург Сергій Миколайович Попов.- Від 95 до 98 відсотків рефракційних операцій в світі виконуються саме за цією методикою. Переваги LASIK очевидні. Це високий ступінь безпеки, позитивний результат при будь-якого ступеня короткозорості, далекозорості та астигматизму, і що особливо важливо для більшості пацієнтів - короткий, буквально в кілька годин, післяопераційний період. У більшості випадків вже на наступний день після операції людина може повернутися до звичайного для себе ритму життя.

Украй невеликий, за словами офтальмолога, і список протипоказань до операції LASIK. Щоб виключити ризик пацієнт попередньо проходить комплексну діагностику. І якщо за її результатами LASIK не оптимальний, то клініка запропонує кращий з можливих способів корекції зору, що існує в світі.


Багато людей, які страждають дефектами зору, уникають операції, оскільки побоюються тривалого періоду відновлення і цілого ряду обмежень, з якими, на їхню думку, пов'язана хірургія. Однак технологія LASIK не має цих проблем. Від пацієнтів не потрібно припиняти свою трудову діяльність, обмежувати себе в читанні, роботі за комп'ютером і навіть в екстремальних розвагах аж до стрибків з парашутом і занурення на глибину.
Слід розуміти, що короткозорість прогресує у людини тільки в підлітковому віці.
Тому зважившись на лазерну корекцію зору за технологією LASIK, пацієнти повністю звільняються від необхідності носити окуляри або контактні лінзи. Зробити ж цей крок можна в будь-який зручний для вас час, наприклад, прямо зараз - в період весняного оновлення природи і людських відносин.


LASIK - це дуже комфортна операція. А тому пацієнти можуть вибрати для себе оптимальний час для операції: перед відпусткою і навіть перед приходом на співбесіду для отримання нової посади. Зміна іміджу, а так само погляду на світ, дозволить їм стати більш впевненими в собі, піднятися більш високо кар'єрними сходами і отримати більше задоволення від життя.

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор