Останнє оновлення: 17:57 четвер, 13 серпня
Загроза
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/events/259877.html
Підмитий будинок після оглядин комісії поволі стає безпечним?

Підмитий будинок після оглядин комісії поволі стає безпечним?

Будинок на вул. Текстильників, 23 у Чернігові, котрий під час дощу 29 червня залила вода, дослідила комісія з міськради і будинок неначе поволі почав заживляти свої тріщини.

Тобто, як повідомляє прес-служба міськради, цитата, «перші висновки комісії – обнадійливі».

Там, як повідомлялося 30 червня, дощова вода залила підвали будинку чи то через розкопану теплотрасу ТЕЦ, чи то вже, як відкараскуються в ТЕЦ, через підвальне вікно будинку.

Жителів після цього було тимчасово відселено через нові підозрілі тріщини на стінах і стелях.

Нині повідомляються наступні результати комісійного вивчення стану будинку.

Розповів заступник Чернігівського міського голови Олександр Атрощенко:

«Ми оглянули будівлю на Текстильників 23 разом з експертом, який має ліцензію на проведення таких обстежень – заступником керівника експертно–технічного центру Олександром Побережним. Також у цьому обстеженні брали участь В’ячеслав Почеп – керівник міського управління капітального будівництва і Сергій Мінін – директор ТОВ «Майас Сілтумс», яке обслуговує цей будинок. Попередні висновки такі, що аварійності там усе-таки не буде. Але перевірку все одно проведуть таку як належить. Це ще займе як мінімум кілька днів. Що саме робитимуть? Зараз у цьому будинку поставлять 8 маяків на трьох стінах – там, де люди говорять що розкриваються тріщини. Маяк - це коли прибирається штукатурка, стіна розкривається до цегли і на місце тріщини наноситься гіпс. Фахівець ТОВ «Майас Сілтумс» зобов’язаний двічі на день перевіряти їх стан і фіксувати спостереження. Щоби побачити, розкриваються ці маяки чи ні, потрібно мінімум три дні. А після сходження води – тобто коли дощі припиняться, а це гідрометцентр передбачає в середу – буде здійснена шурфовка всередині будинку. Вона дозволить дослідити стан фундаменту. У тому числі – фундаменту колон, які знаходяться під будинком, утворюючи так звану «сітку». Кілька з них розкопають і подивляться стан фундаменту саме під ними. Зараз там для цього проводять підготовчі роботи. Офіційний висновок експерта буде тільки після того, як зроблять шурфовку. Поки що ми почули його попередні рекомендації. Вони полягають у тому, щоби зробити водовідведення від будинку, підняти відмостку тощо. Якими будуть остаточні рекомендації – теж побачимо у висновку».

Жителі бьудуть відселені щонайменше до офіційного з’ясування стану безпечності будівлі.

«Договір між власником гуртожитку (будівельним ліцеєм) і переселенцями поки підписувався на тиждень», – повідомив заступник міського голови.закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Секрет щастя або Квіти чотирьох поколінь

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор