Останнє оновлення: 15:55 середа, 21 серпня
Зима
Ви знаходитесь: Кримінал / Надзвичайні події / Пункти обігріву будуть діяти після –10°. Наметів не буде
Пункти обігріву будуть діяти після –10°. Наметів не буде

Пункти обігріву будуть діяти після –10°. Наметів не буде

Чернігові в разі настання сильного похолодання працюватимуть стаціонарні пункти обігріву, де надаватиметься допомога людям, яким за різних обставин загрожує переохолодження.

Про місця та роботу пунктів обігріву розповів Григорій Годун – начальник з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення Чернігівської міської ради.

Отже, пункти обігріву розпочнуть свою роботу, якщо середньодобова температура повітря буде знижена до мінус 10°С. Це визначено рішенням міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Цілодобово прийматимуть громадян, які змерзли та потребують допомоги, у всіх міських лікарнях (приймальні відділення):

  • проспект Миру, 44;
  • вул. 1-го Травня, 168;
  •  вул. 1-го Травня, 170;
  • вул. Текстильників, 36,
  • у Центрі соціальної адаптації і реінтеграції безпритульних (вул. Святомиколаївська, 33)
  • та у комунальному лікувально-профілактичному закладі «Чернігівський обласний центр радіаційного захисту та оздоровлення населення» (вул. Шевченка, 160).

Крім того, у робочий час (з 8 до 17 години) допомога змерзлим надаватиметься в приміщеннях територіальних центрів соціального обслуговування Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад (вул. Рокоссовського, 18, вул. Текстильників, 25).

З настанням періоду низьких температур повітря керівники цих установ у визначених місцях встановлять позначки - «Пункт обігріву» та організують такі послуги. Усім, хто звернеться за допомогою, надаватиметься тимчасовий прихисток, ковдра, гарячий чай та інша допомога відповідно до потреб. У лікарнях черговий лікар буде обов’язково сповіщений про те, що до пункту поступила людина, яка змерзла та потребує медичного огляду.

Начальник міськвідділу з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення також повідомив, що цього року приміщення комунальних підприємств (ЖЕКів) та підрозділів Державної служби з надзвичайних ситуацій міста (пожежних частин) офіційними пунктами обігріву не будуть. Але у разі потреби працівники підрозділів ДСНС завжди допоможуть в рамках своїх службових обов’язків.

Вивчивши досвід інших міст, було прийнято рішення не залучати приміщення ЖЕКів, оскільки вони працюють тільки до 17 години. Протягом цього часу люди і так можуть безперешкодно заходити та грітися в будь-яких приміщеннях: кафе, вокзал, магазини та ін.

На території міста також не будуть встановлюватися спеціальні великі намети. Наприклад, такий, що встановлювався у попередні роки біля Березового гаю в районі вул. Пухова.

«Великі намети доречно встановлювати на великих трасах. Якщо хтось їде в автомобілі і сталася якась непередбачувана ситуація, то працівники ДСНС зобов’язані доставити до найближчого намету кожного, хто цього потребуватиме, і обігріти людей. А в Чернігові достатньо інших будівель, щоби обійтися без наметів», – сказав Григорій Годун.

Він також нагадав, що 19 січня, на Водохреще, очікується велика кількість чернігівців, які прийдуть на берег Десни для традиційного занурення в освячену воду.

Цього дня для забезпечення безпеки громадян на березі річки у двох місцях - біля міського пляжу «Золотий берег» та за пішохідним мостом - чергуватимуть рятувальники та водолази міського підрозділу ДСНС, а також працюватимуть пункти обігріву та польова кухня. Всього буде задіяно близько 20 осіб.

Спеціалісти також обов’язково перевірять на наявність небезпечних предметів дно річки в місцях для масових занурень на Водохреще. На березі також чергуватимуть машини швидкої допомоги.

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Про Нільса, диких гусей і нахабний сміттєпровід

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор