Останнє оновлення: 08:30 четвер, 13 листопада
Надзвичайні події
Десна не віддає тіла зниклих потопельників

Десна не віддає тіла зниклих потопельників

До цього часу у Коропському районі не припиняються пошуки двох безвісти зниклих молодих людей, які перебували в потонулому автомобілі.

Повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Рятувальники районного сектору Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій, правоохоронці, працівники  Мезинського Національного природного парку щодня шукать їх тіла.

Нагадаємо, 5 жовтня у с.Свердловка в р. Десна потонув автомобіль ВАЗ-2107, у якому перебували четверо осіб. Двох загиблих осіб підняли разом із затонулим автомобілем, двоє чоловіків 1995 та 1992 р.н. вважаються безвісти зниклими.

В ході проведення пошукових робіт по береговій лінії та акваторії р.Десна, обстежено відстань понад 25 кілометрів вниз за течією річки Десна. Тіла зниклих людей не виявлені.



































































































































закрити

Додати коментар:

Фотоновини

  Зачаровані театром. Литовські хроніки. 1 ч.

SVOBODA.FM