Останнє оновлення: 14:29 четвер, 23 травня
Кримінал
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / СБУ викрила чиновників, що намагалися продати тисячу бронежилетів із гумдопомоги
СБУ викрила чиновників, що намагалися продати тисячу бронежилетів із гумдопомоги

СБУ викрила чиновників, що намагалися продати тисячу бронежилетів із гумдопомоги

Служба безпеки України ліквідувала масштабну схему розкрадання гуманітарної допомоги: чиновники намагались продати понад 1 тисячу бронежилетів, які мали безкоштовно передати захисникам.

"Ділки намагались незаконно продати понад 1 тисячу бронежилетів на загальну суму більше 12 млн грн.

Ці засоби захисту були виготовлені в Україні однією з громадських організацій, і через Черкаську військову адміністрацію мали бути передані на потреби оборони.

Втім замість безкоштовної передачі українським захисникам, причетні чиновники намагались продати бронежилети через афілійовані комерційні структури та мережу супермаркетів", – повідомляє спецслужба.

За даними джерел УП, йдеться про бронежилети, виготовлені Львівським Оборонним Кластером, які продавались у мережі гіпермаркетів "Епіцентр".

В СБУ додали, що з торговельної мережі вилучили частину цієї продукції – її передадуть до ЗСУ.

Наразі правоохоронці проводять слідчо-оперативні заходи з пошуку решти бронежилетів, а також встановлюють всі обставини та осіб, причетні до протиправної схеми.

Зазначимо, 17 травня Львівський Оборонний Кластер заявив про крадіжку бронежилетів в української армії – плитоноски, які ЛОК безкоштовно передає захисникам, продавались в "Епіцентрі".

"Кому війна, а кому – мати рідна! У той час, коли ЛОК – Львівський Оборонний Кластер разом з донаторами, які матеріально допомагають проекту, докладає усіх зусиль, аби безкоштовно передати якнайбільше бронежилетів на фронт, хтось набиває власні кишені.

Нещодавно отримали повідомлення одразу від кількох волонтерів, що у мережі торговельних центрів "Епіцентр" продають бронежилети, які схожі на наші", – йшлося у заяві ЛОК.

У ЛОК додали, що унікальна внутрішня система ідентифікації, яку вони використовують при виробництві бронежилетів, дозволила встановити, що чохли бронежилетів, які продавались в "Епіцентрі", – їхнього виробництва.

Колектив ЛОКу назвав продаж своїх плитоносок "не просто шахрайством", а "актом державної зради".

Кластер також висловив сподівання, що "Епіцентр" не причетний до крадіжки бронежилетів і в даному інциденті "став жертвою торговців совістю".

Оскільки вказані плитоноски мали передати захисникам безкоштовно, то ЛОК звернувся до СБУ.

закрити

Додати коментар:


Фотоновини

  Таємна зброя комунальників

SVOBODA.FM