Останнє оновлення: 17:04 вівторок, 27 жовтня
Крадуть!
Постійне посилання: http://newvv.net/crime/adventure/266132-print.html
В «Голівуді» і в примірочній вас бачать?

В «Голівуді» і в примірочній вас бачать?

Два роки за крадіжку в «Голівуді» – такий вирок Деснянського районного суду м. Чернігова від 18 червня двом обвинуваченим.

Їх визнано винуватими у вчиненні крадіжки одягу.

Прокурор Чернігівської місцевої прокуратури в судовому засіданні надав беззаперечні докази, що 21 січня 2019-го двоє молодиків, за попередньою змовою між собою, викрали з торгової зали магазину чоловічі штани та куртку.

Перебуваючи у примірочній магазину, зловмисники зняли з речей магнітні кліпси та сховали їх у поліетиленовий пакет. Згодом винесли їх з приміщення магазину.

Вчинений злочин було швидко розкрито, адже злочинні дії чоловіків зафіксовано на камерах відеоспостереження. Тож викрадені речі довелось повернути.

Суд, повно та всебічно оцінивши надані стороною обвинувачення докази, прийшов до висновку про наявність у діях молодиків складу злочину, передбаченого ч. 2 ст. 185 КК України.

Суд також врахував позитивні характеристики обвинувачених з місця проживання, відсутність попередніх судимостей та позицію прокурора щодо можливості виправлення обвинувачених в майбутньому без ізоляції від суспільства.

Відтак, правопорушникам призначено 2 роки позбавлення волі із встановленням іспитового строку одному півтора роки, іншому – 1 рік.закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  GusGus в новому альбомі «Звуки Чорнобиля»

SVOBODA.FM