Останнє оновлення: 15:52 субота, 26 вересня
офіційно
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Півтора роки позбавлення волі за шахрайство відносно неповнолітніх
Півтора роки позбавлення волі за шахрайство відносно неповнолітніх

Півтора роки позбавлення волі за шахрайство відносно неповнолітніх

Новозаводським районним судом м. Чернігова поставлено крапку в розгляді кримінального провадження відносно місцевого мешканця, який обвинувачувався у заволодінні чужим майном шляхом обману, вчиненому повторно, тобто у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 190 КК України та в ухиленні засудженого від відбування покарання у виді громадських робіт, тобто у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 389 КК України.

Під час судового розгляду обвинувального акту встановлено, що обвинувачений 20.06.2018, близько «18» год. «00» хв., знаходячись у дворі біля будинку №61 по вул. П’ятницькій в м. Чернігові, діючи умисно, повторно, з корисливих мотивів, маючи злочинний умисел на заволодіння чужим майном, шляхом обману раніше знайомого неповнолітнього, під приводом необхідності зайти до соціальної мережі «ВКонтакте» через мережу інтернет, заволодів мобільним телефоном марки, вартістю 2000 грн.
Таку ж «аферу» обвинувачений провернув це двічі 19.08.2018, знаходячись на літній терасі кафе «Джентльмени удачі», та біля одного з будинків по провулку Тюленіна у м. Чернігові. У такий спосіб неповнолітні зазнали матеріальної шкоди у розмірі 3500 грн. та 3139 грн. відповідно.
На додачу до всього цього, обвинувачений ще й маючи за плечима вирок Деснянського районного суду м. Чернігова, ухилявся від відбування покарання у виді 70 годин громадських робіт.
За час судового розгляду обвинувачений й переховувався від суду й щиро каявся.
Суд погодився з позицією прокурора Чернігівської місцевої прокуратури та засудив обвинуваченого до 1 року 6 місяців позбавлення волі.
Набрання вироком суду законної сили обвинувачений буди чекати у стінах Чернігівського СІЗО, повідомляє Чернігівська місцева прокуратура.
 

закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Баскетбольний майданчик на Шерстянці

Ліза ПЕТРЕНКО