Останнє оновлення: 08:10 понеділок, 22 липня
можливості людини / Імідж*
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Комплекс «Раструб». Як розвинути здібності? Мальцев Олег

Комплекс «Раструб». Як розвинути здібності? Мальцев Олег

Реалії сьогоднішнього світу виставляють сучасній людині високі вимоги. Для того, щоб бути успішним необхідно володіти цілим комплексом знань і умінь. А тому все більше і більше людей турбують питання розкриття свого особистісного потенціалу та розвитку здібностей. І тут виникає необхідність в системі, яка дозволяла б вирішити ці задачі.

У даній статті ми якраз розглянемо систему, яка робить людину затребуваною - комплекс інструментів прикладної науки «Раструб», реставрований і зведений в систему на базі фундаментальних знань і наукових досліджень українських учених, академіком УАН Олегом Вікторовичем Мальцевим.

Подивимося, що якісно відрізняє комплекс «Раструб» від усього того, що існує сьогодні у світі?

Більшість людей звикли мати справу з прийомами, якимись «подкоцамі», які як їм здається, дають результат. Але проблематика полягає в тому, що прийом дозволяє вам вигравати тільки до тих пір, поки ваш опонент не знає про нього. І найчастіше подібного роду інформація є відкритою. А тому, коли про ваш прийом дізнаються інші люди, ви починаєте терпіти фіаско.

Комплекс інструментів «Раструб» дозволяє людині отримати переваги перед іншими людьми, і навчитися керовано домагатися результатів без необхідності вводити когось в оману.

Даний комплекс включає в себе 12 РПТК, - 12 багатофункціональних вправ, які можна застосувати в будь-якій області життєдіяльності:

Раструб починається з РПТК-1 «Правда-Неправда» - це те, що дозволяє вам себе захистити від неправди.

Перша помилка на планеті Земля, яка існує - «правда у кожного своя». Насправді, правда - одна, все інше – це лише інтерпретація людей про те, що таке правда. І людині потрібно спочатку розуміти, як істина відрізняється від брехні, щоб її не могли ввести в оману. Якщо немає еталона, то і виникає явище «правда у кожного своя».

Звідси починаються всі неприємності на планеті Земля. Людина не знає, що правда, а що неправда, і в результаті виникає інша система: «вигідно / невигідно». Питання вигоди справа суто особиста, але коли питання заходить, про те, що вивикористовуєте для досягнення результатів, то було б непогано використовувати річ, яка працює.

РПТК-2 «Раструб» вчить людину здійснювати «Прості дії в ролях». Всі люди люблять ускладнювати рішення задачі, а тому постійно знаходяться в складних процесах, які не призводять до результату, замість того, щоб здійснювати щодня прості дії, і змінювати стан речей в кращу сторону. РПТК-2 вирішує цю проблематику.

РПТК-3 «Спілкування і контроль» говорить про те, які етапи розвитку дистанції існують, вчить людину справлятися з лінгвістикою: керовано починати розмову, розвивати розмову, повертати хід розмови в потрібно русло, і закінчувати розмову з іншими людьми.

РПТК-4 «Раструб» закладає фундаментальнее розуміння про системи координат. Ви завжди маєте справу або з людьми, або системами. Якщо людина не вміє працювати з системами координат, і елементами системи координат, у неї завжди будуть проблеми з результатами, тому що вона не зможе усвідомити кінцевий інцидент, і не зможе розібратися, з яким з елементів вона має справу в той чи інший момент часу.

РПТК-5 «Ост релігій» пояснює принциповий механізм виникнення і створення штучних релігій, вчить ефективній роботі в умовах многозадачніка.

РПТК 7, 8, 9 «Раструб» навчають людину роботі зі сценаріями: вчать писати один або декілька сценаріїв вирішення задачі собі і іншим людям; змінювати сценарії, не залежати від чужих сценаріїв, виключати сценарії з невдачами / ураженнями, і створювати сценарії з перемогою.

РПТК-10 «Часові контенти» вчить людину управлятися з часом, управляти швидкістю настання подій.

РПТК-11 «Збірний образ» дає людині розуміння еталона тренування, - що потрібно з собою зробити, які здібності потрібно відновлювати, для того, щоб ефективно справлятися із задачами в тій чи іншій сфері.

РПТК-12 «Проти всіх законів фізики» усуває перешкоди, позбавляє людину відмислення «так не буває».

Використання 12 РПТК комплексу «Раструб» в процесі життєдіяльності дозволяє людині стати сильною, результативною особою, здатною справлятися з будь-якими задачами.

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  В бібліотеці Короленка відбулися лекції-дискусії в рамках Освітнього фесту прав людини

Юлія Чирка, фото Людмила Вишнивецька

RedTram
Загрузка...
Північний вектор