Останнє оновлення: 12:32 понеділок, 18 червня
перевірка чуток + відео
Ви знаходитесь: Кримінал / Пригоди / Вбивство жінки в Чернігові і побиття журналіста Ясенчука не пов’язані – начальник міліції
 Вбивство  жінки в Чернігові і побиття  журналіста Ясенчука не пов’язані – начальник міліції

Вбивство жінки в Чернігові і побиття журналіста Ясенчука не пов’язані – начальник міліції

Начальник Чернігівського міського відділу Міністерства внутрішніх справ Вадим Парфентьев сьогодні о 20:00 повідомив «Високому Валу», що дійсно, позавчора,8 лютого, сталося убивство жінки в районі Старої Подусівки.

За його словами, побиття журналіста Ясенчука в районі лікеро-горілчаного заводу біля Стрижню та вбивство жінки на Старій Подусівці не пов’язані. Цю версію «підкидали» Інтернет-виданням.

За словами Парфетньєва, міліція працює над розкриттям злочину - убивством жінки - і скоро всі чернігівці дізнаються все.

«Не було необхідності звертатися за допомогою до засобів масової інформації, ми на вірному шляху», - сказав він.

Поки міліція відпрацьовує місто, журналіст Олександр Ясенчук звинувачує у своєму побитті, по суті, противників майдану і відмовився писати заяву до міліції.

Подаємо сюжет телеканалу «Дитинець».

Коментарі (14)

галака | 2014-02-12 22:58

всі звірства в нашому місті на совісті влади .криміналітету було дозволено беспредел з одією метою щоб обиватель поросив твердою рукою навести лад і під щумок зачистити тих хто не хоче жити по понятіях.тільки випустивши кривавих покидьків на полювання чи зможуть бездарі-менти зловити справжніх злочинців?

за правду | 2014-02-12 08:31

Вышеупомянутый Александр Ясенчук являлся и на данный момент также является связанным (в прошлом их активный лидер, планирующий многие акции) с так называемыми "хулиганами" - футбольными болельщиками. Избиение человека - это дикость, которой не должно быть ни в каком виде, но двойных стандартов тоже не должно быть - волков в овечьей шкуре хватает, не нужно "вестись" на обертку.

Чернігівець | 2014-02-11 19:39

Той факт, шо міліція кришує "тітушок", не підлягає сумніву, але виникає питання: навіщо тоді існує міліція, та ще й за кошт платників податків? Хто з керівництва віддає, мя'ко кажучи, неправомірні накази і негласні вказівки? Хто і на яких підставах отримує преміальні? Зрештою, кому правоохоронці присягали служити і як виконують свої обов'язки?

не байдужа | 2014-02-11 17:02

не тільки міліція організовує "Беспредел" а й ПР-Москаленко-*** в пушку.інструктор "тітушек"

Простий | 2014-02-11 12:11

Всі в самоборону! Кожен за сам за себе!

Правдоруб("Глибокий рів") | 2014-02-11 09:37

Пора дістати шмайсер з хрону,
Та заступить в самоборону.

123 | 2014-02-11 09:14

На ул. Муринсона недавно убили мужчину. Для антимайдану в г. Чернигов привезли гопников. Всё как-то некрасиво складывется. Если всё так и дальше пойдёт, то начнут бомбить дачи...

адмін-Вал | 2014-02-11 08:13

додаток
Пане Додатку, висловлюйте свої думи з приводу теми матеріалу, а не на теми, які ви вважаєте вбити в голови читачам сайту під кожним матеріалом. Нам добре видно ХТО вословлює свою думку, а хто намагається викоростовувати сайт для пропаганди. Ми Вам не забороняємо створити чернігівський сайт і агітувати за майдан чи проти нього.

додаток | 2014-02-11 08:04

я таки дотримуюсь правил коментування на вашому сайті, чого не скажеш про більшість ваших сипатиків.
Добре, якщо для вас проблема втомухто перший прокоменту, я врахую вашупораду і буду висловлюватись після Вас. Дякую.

таки дістало | 2014-02-11 08:00

дякую адміну, видаляє коментарі людей,що висловлені не в коректній формі.
першочергова задача ЗМІ - обєктивність!

Антилох | 2014-02-10 23:42

За різних національних особливостей фашизму властиві такі загальні риси:
• застосування форм і методів політичного терору і фізичного насильства;
• знищення інститутів демократії та парламентаризму, встановлення всеосяжного державного контролю в усіх сферах суспільного та особистого життя;
• командно-державні методи регулювання економіки та її мілітаризація, економічна автаркія;
• панування однієї політичної партії та ідеології, якій властиві крайній шовінізм, культ вождя;
• здатність шляхом демагогії соціально мобілізувати й політично активізувати населення в інтересах панівного режиму;
• завойовницька зовнішня політика (геополітика), мілітаризм.

Проти всіх | 2014-02-10 21:18

Агов ти дістало. Тебе не дістав майдан і безлад. Тебе влаштоє діючий режим і твоя посада. Але ж ти один такий, а нас простих Чернігівців чимола, тож моя порада не пиши комет першим. Не намагайся змінити тему обговорення статті. Не вийде. Стосовно хуліганського нападу на Сашка, то я скажу, що проаналізувавши події, які відбулися в нашому місці, я прийшов до висновку, що після призначення начальником міліції Парфетьєва його спеціально підготовлені підлеглі стали діяти більш активно. ПОБИТТЯ ВІКОН І ПІДПАЛ ДВЕРЕЙ, це не ефективні методи. Доречі є на кого рівнятися на прикладі Київської міліції.

адмін-Вал | 2014-02-10 21:12

кого дістало
Вибачте, ваш опонент- спамер тимчасово заблокований - він залишив кілька десятків ОДНАКОВИХ коментарів під різними ніками і різними матеріалами. Ми не працевлаштовуємо працевлаштованих ботів )))

кого дістало | 2014-02-10 21:02

 тож наведіть приклади - хто саме пропав з противників майдану за останній час, кого по-звірячому побили з антимайдану, кого з антимайдану забрали з лікарень у невідомому напрямку....тоді і повіримо, що бажаєте йому здоров'я...А НИНІ І ПО СУТІ ВЕСЬ "БЕСПРЕДЕЛ" творять противники майдану при ПідтРимці.
закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM


Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

Реклама на сайті SVOBODA.FM


SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Кургани прадавньої обсерваторії «Безводівка» отримали охоронну зону

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор