Останнє оновлення: 15:27 вівторок, 25 вересня
29.07.2008

29.07.2008 17:24
Інтерв’ю підготувала Вікторія ГАВРИК

Рік життя у Вавилонській вежі

Про зустріч з Європою, про життя іноземних студентів і про сучасну поезію наша розмова зі студентом Вроцлавського університету... Пам’ятаєте біблійну легенду про Вавилонську вежу? Люди почали будувати величезну башту, щоб дістатися до Бога. Щоб зупинити їх надмірні амбіції, Бог наділив людей різними мовами. Через це вони не могли продовжувати будівництво, бо не розуміли один одного… У Вроцлаві (південно-західна Польща) існує сучасний варіант Вавилонської вежі.

29.07.2008 15:42
Павло ПУЩЕНКО

Хто керує Черніговом?

Таке запитання незалежний журналіст (як він сам себе називає) Владислав Савенок кілька разів ставив екс-секретарю міськради Віталію Гольцю та «поки ще» (як він сам сказав) координатору більшості в міській раді Олегу Шеремету. Це відбувалося вчора на прес-конференції з приводу відставки Гольця. В залі пролунали прізвища Савченка, Шиянова, Дубіля, Ляшка, Рудьковського, Клюєва. «Це вони керують Черніговом?» - допитувались журналісти у не останніх людей в місті Гольця та Шеремета.

29.07.2008 14:04
Ірина ЧУГАЄВА, фото Володимира КОВАЛЕНКА

Реконструкція гетьманської столиці Батурин: Крапка у дослідженні? ФОТО

Ще у минулому році наказом Президента України від листопада 2007 р. запроваджено реконструкцію центральної частини Батурина у тому вигляді, в якому гетьманська столиця існувала за часів правління Івана Мазепи, до зруйнування її російськими військами О. Меншикова на початку листопада 1708 р. Роботи планують завершити до 300-річчя з дня Батуринської трагедії. Зараз тривають археологічні дослідження пам’ятки.

29.07.2008 9:00
Олена ЖУКОВА

Рік з Хоменком: Інфляція, стагнація… деградація?

В липні виповнився рік, як губернатором Чернігівщини був призначений заїжджий чиновник з Києва Володимир Хоменко. Підводячи результати своєї діяльності, він пафосно заявив, що головним його завданням було «покращання життя і добробуту наших людей». Однак будь-який охочий може звернутися до офіційних даних Державного комітету статистики і зрозуміти, що за «досягнення» Хоменка потрібно якнайшвидше звільняти, а не нагороджувати орденом, як це зробив Президент.

29.07.2008
Реклама на сайті SVOBODA.FM