Останнє оновлення: 11:20 субота, 16 жовтня
Анонс
Постійне посилання: http://newvv.net/Culture/250320.html
Фільм «Колискова для дорослих» – про Леоніда Тереховича. Анонс

Фільм «Колискова для дорослих» – про Леоніда Тереховича. Анонс

11 січня о 21:30 в ефірі Чернігівської регіональної дирекції Національної телекомпанії України відбудеться прем`єрний показ нового документально-постановочного фільму з проекту «Колискова для дорослих».

Цього разу він присвячений Леоніду Тереховичу – українському поету, який народився та жив у селі Кучинівка Щорського району.

Повтор – 12 січня о пів на 10 ранку.

Автор сценарію та режисер – Ірина Воробей. В ролі Леоніда Тереховича – заслужений артист України Олексій Биш, а в ролі його діда, Якима Тереховича, – заслужений артист України Іван Круш.

Постать Леоніда Тереховича поки що мало відома на Чернігівщині та в Україні. Втім, вже відома читачам Svoboda.FM, де неодноразово публікувалися його вірші.

Леонід – онук діяча Української революції 1917–1921 рр. Якима Тереховича (родом з села Безуглівка, вчителював у Великому Щимелі), спадкоємець української сільської інтелігенції, дисидент-одинак, за висловом сучасників – «задиркуватий непослух».

Доля поета склалася трагічно. Як і багатьох, хто намагався відверто казати про оточуючу дійсність. Однак залишилися його непересічна творчість та пронизливі думки.

Коментарі (1)

доцент | 2017-01-04 19:05

А де вітання кінострічки від
черниговского стихотворца Сергія Дзюби, лауреат Нобілевської премії, інших півсотні міжнародних премій, в тому числі й десяти премій, які він придумав сам?


закрити

Додати коментар:

SVOBODA LIVE! - YouTube
SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM
Фотоновини

  Святкова концертна програма до Дня захисників і захисниць України

SVOBODA.FM