«Почекун» в Україні втілився у доробки на продаж
Мем «Почекун», що поширився інтернетом в останні тижні, стрімко набув особливої популярності на пострадянському просторі, де люди добре знають, що таке «черга».
На цій хвилі українці ще раз продемонстрували свою винахідливість. «Почекун» тільки з’явився, як був втілений у саморобні сувеніри для продажу.
Про це повідомляє прес-служба компанії OLX.
В Україні свого «Почекуна» може завести кожен охочий. На OLX інтернет-героя пропонують у різних варіантах від 2 до 400 грн: це і предмети домашнього вжитку, й іграшки, і твори мистецтва тощо.
Друкують міні-скульптури і на 3D-принтері. За сотню гривень можете придбати такого «Почекуна» з пластику. В оригіналі виробник пропонує модель сірого кольору. Проте для естетів – 3D-моделі Ждуна в червоному, синьому, фіолетовому й навіть лазуровому кольорах.
Є і чохли для смартфонів з «Почекуном», і стікери, й футболки. Доки одні посміхаються – інші заробляють.
Довідка
Створила «Почекуна» і назвала його «Homunculus loxodontus» голландська художниця Маргріт ван Бріфорт. Її надихнули люди, які сидять у черзі до лікаря. Маргріт поєднала в образі Ждуна риси морського слона, комахи й людини. Фотографії цього персонажа потрапили в інтернет і за кілька місяців «Почекун» став відомим майже в усьому світі.
| Версія для друку Відправити по e-mail Обговорити на форумі |
| Переглядів : 8411 |
Посилання до теми:
20.02.2017 Помічниця чарівника
26.02.2017 У Чернігові вирує Масляна, фоторепортаж
1.10.2016 «Седнівську осінь» відсвяткували. Тепер вона є вже «національною традицією - ФОТО, ВІДЕО
3.10.2011 Народні майстри з виробами на виставці в Седневі. ФОТО
29.08.2011 Майстри, подвір'я і парад учасників фестивалю в Любечі. ФОТОрепортаж
27.08.2010 Сорочинський ярмарок: Містечко народних майстрів та комерсантів на мистецтві. ФОТО


















.jpg)












Коментарі (1)
Правдоруб("Глибокий рів") | 2017-03-07 21:34
В нім весь український народ!