Останнє оновлення: 10:30 п'ятниця, 29 травня
Фотопрогулянка
Ви знаходитесь: Культура / Архітектура / Менський зоопарк. ВІДЕО, ФОТОпрогулянка
Менський зоопарк. ВІДЕО, ФОТОпрогулянка

Менський зоопарк. ВІДЕО, ФОТОпрогулянка

Менський зоологічний парк загальнодержавного значення заснований у 1977 році місцевими любителями природи. Територія зоопарку займає 9 га.

Статус зоологічнго парку загальнодержавного значення Менському зоопарку надано у 1983 році. При цьому це єдиний зоопарк в Україні, розташований у районному центрі.

У зоопарку утримуються земноводні, плазуни, риби, птахи та ссавці. Колекція налічує понад півтисячі тварин понад сотні видів. Найбільшу цікавість у відвідувачів викликають примати, леви, ведмеді, верблюд, крокодили, пітони, папуги.

Зоопарк є чудовою зоною відпочинку. За рік зоопарк відвідує близько 30 тисяч дорослих і дітей не тільки з Мени, району та області, а й з інших куточків України тв близького зарубіжжя. У вересні 2010 року вартість квитка для дорослих становила всього лиш 10 гривень.

Цього разу найцікавішими виявилися пара вовків у клітці, встановленій за межами марштруту звичайних відвідувачів зоопарку. Випадкових візитерів працівниця зоопарку навіть «попросила» звідти.

Ці тварини відрізнялися від всіх інших: спостереження було двостороннім. Вони теж оглядали людей по той бік грат. На відміну, наприклад, від сумно кліпаючого очима лева. Можливо, нові «в’язні» саме повинні були призвичаїтися до нового місця, втративши власне тваринні риси...

Коментарі (11)

vlad-77 | 2010-10-11 14:41

Ездили с семьёй в зоопарк ,в августе, всем очень понравилось.

Павлик Морозов | 2010-10-10 10:32

Светлана
Редактор новин"... собак сажают в клетку к волкам для пропитки запахом, чтобы потом их скормить тиграм и львам"
А ось і речовий доказ!
Правда ж схоже на собаку?
Если это собака, то я КОНЬ!!! Судя по размеру костей, это больше напоминает копытное.

Павлик Морозов | 2010-10-10 10:28

СветланаА вы никогда не задумывались, почему в Мене нет бродячих собак??? И никогда не видели, как собак сажают в клетку к волкам для пропитки запахом, чтобы потом их скормить тиграм и львам? Может быть после этого ваше желание в появлении подобных материалов было бы более взвешенное?! Самые ужасные впечатления именно от посещения данного "зоопарка-асвенцума". ГАНЬБА!!!
Не в обиду конечно, но Вы больной человек. И надоже гдето нагадить в комментах, вроде на собаках свет клином сошелся...

Nick | 2010-10-09 22:00

Не знаю по поводу львов, но в 2005 году был в зоопарке. И очень удивился, когда на меня гавкнул волк. Честно говоря, тогда я не придал этому значения. В этом году посетил зоопарк. На входе меня встретила вульгарная женщина с манерами вокзальной шлюхи. Оказалось директор зоопарка. Теперь сообщению Светланы скорее всего верю.

Редактор новин | 2010-10-09 19:23

Светлана
"... собак сажают в клетку к волкам для пропитки запахом, чтобы потом их скормить тиграм и львам"
А ось і речовий доказ!
Правда ж схоже на собаку?

Костян | 2010-10-09 14:12

Светлана
Бред..
Этих людей благодарить надо, за их энтузиазм и подвижнечество. Создать и поддерживать парк при нашей то действительности, нужно действительно любить это дело. Пускай он не такой , какой мы видим по ТВ по западным каналам про животных, но, опять же, повторюсь, делайте поправку на нашу действительность и самое главное сколько детей в нашей области смогли познакомится с животными благодаря этому парку.
А если вы тоже любите животных, и в частности собак, поробуйте создать хотяб , что-то подобное тому, что создали в Мене, вот тогда и хайте.

Редактор новин | 2010-10-09 09:17

Светлана
"... скормить тиграм и львам?"
Ну і коли Ви, пані, востаннє там тигра бачили? В якому році?
А звідки ці "жахливі" байки про собак для вразливих дам, таких як Ви, що тільки емоціями здатні керуватися? Може вони настільки ж реальні, як і наявність тигрів у Менському зоопарку?
А може, розкидуючи байки про собак і волаючи "ганьбу" зоопарку, ми цим допоможемо собакам? Зразу навалться купа туристів, заплатять за вхід і у зоопарку буде багато грошей на м'ясо для левів та неіснуючих тигрів?
Посадити за саботаж. Однозначно!

Редактор новин | 2010-10-09 09:04

Светлана
О, і сюди вже з тими клятими псами! Це Ви з того гурту агресивних дам, які організували кампанію чорного піару проти Чернігова як туристичного міста і травлю комунальних служб?
А тепер вже і зоопарк не догодив?!
Та був би у державі порядок - Вас би слід за саботаж посадити і надовго.
Якщо у Вас нав'язливі ідеї щодо собак, реалізуйте їх у межах власної оселі. Якщо це звісно не завадить вашим знедоленим сусідам...А краще придбайте у глухому селі розвалену хату з огородом, зробіть вольєр на 50 соток, звозьте туди собак and have fun.

Светлана | 2010-10-09 00:35

А вы никогда не задумывались, почему в Мене нет бродячих собак??? И никогда не видели, как собак сажают в клетку к волкам для пропитки запахом, чтобы потом их скормить тиграм и львам? Может быть после этого ваше желание в появлении подобных материалов было бы более взвешенное?! Самые ужасные впечатления именно от посещения данного "зоопарка-асвенцума". ГАНЬБА!!!

і я там була колись | 2010-10-08 15:56

А страус такий симпатяга, і мавпочки на людей схожі-їдять і кидають під ноги-))

Измученный нарзаном | 2010-10-08 14:43

Вот побольше б таких материалов. А то открываешь сайт а там сразу несколько гоблинов. Лучше уж волки!
закрити

Додати коментар:

SVOBODA.FM - LIVE!
Listen on Online Radio Box! SVOBODA.FM

Архів прямих трансляцій на YouTube: YouTube.com/holovatenko

SVOBODA.FM на Apple Podcasts

Реклама на сайті SVOBODA.FM

SVOBODA.FM - LIVE!
Фотоновини

  Вина із кульбабок не буде!

SVOBODA.FM

RedTram
Загрузка...
Північний вектор